gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Bilmece

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sana beni sevme diyemem yanıma aldım tüm aşkları yenik bir oyundan geriye
    üzgün iskambil kağıtları

bu yüzden sırf bu yüden
    aşka inancım kalmadı

derken
    neden yeniden sevemem

işte yine bir bilmece
    soruya baktım ümitsizce
    cevabı sen yok hiç şüphem
    söylemem mümkün değil
    delilik bu aşk değil

Keremcem - Bilmece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KEREMCEM Resimleri!!

KEREMCEM Resimleri!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  3. Keremcem - Karaağaç

Keremcem - Karaağaç

sizin orda aşk derlermiş sevdaya ömrü benzer akan bir testi suya demişler inanmışsın onlara bu değil sevda inan bana... masal dair kerem ile aslı'ya yurdu bura ağaç şahittir buna gölgesi sandı kendi aslında karaağaç razı cezasına... olamam ki sevdalımın yarısı bende kalır yüreğimin yarası dilek mendili olmuş dallar arası yüzün, ellerin ağaç karası
  4. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  5. Keremcem konseri

Keremcem konseri

keremcem konser tarihleri 2011 31 mayıs keremcem konseri bağcılar konseri konserleri 2011 keremcem konseri, konser tarihi, konser saati, konser zamanı hakkında detaylı bilgi alalım. Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler. Sanatçı: Keremcem Yer : Belediye Konser Alanı - Bağcılar / İstanbul Tarih: 31 Mayis 2011 Sali 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Sayfayı Paylaş