gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Emniyet Kemeri (Cenaze)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşkın acemisi olduğumu daha ilk gün söylemiştim sana ramak kaldı sanırken
    elime yüzüme bulaştırmama
    kaza çoktan yapılmış
    ceza kesilmiş
    hatta bir de cenaze

doğru kendimde değildim o sırada
    e varsa aşk sarhoşluğumun promil değeri
    geçirin bileğime hakiki çelik kelepçeyi
    kadifesine çoktan şarkı yapılmış
    onca söylenmiş
    hatta bir de cenaza

hüviyetin aslı ve bir fotokopisi
    'B' sınıfı aşkların hepsini kullanmak için yeterli
    bütün kuralları yanlış bildiğini anladığındaysa
    geçmiş olsun özür çoktan dilenmiş
    kabul edilmemiş
    ve tabii ki bir de cenaze

ne emniyet kemeri ne hava yastığı
    kalbim çıktı önce ön camdan
    düştü sokağa heyecandan

ayağım gaz pedalında
    çarptım taş bir duvara
    ne emniyet kemeri ne hava yastığı
    kalbim çıktı önce ön camdan
    düştü sokağa heyecandan

Keremcem - Emniyet Kemeri (Cenaze) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenaze :)

Cenaze :)

Hindistan'a, kaplan avına giden John'un ailesine gelen telgrafta şunlar yazılıydı: "John, avda öldü. Cenazesi ayın 17'inde Londra'da olacak." Ayın 17'sinde John'un ailesine kafes içinde büyük bir Bengal kaplanı geldi. Bunun üzerine aile, Hindistan'a telgraf çekti: "Kaplanı aldık. John'un cenazesini bekliyoruz." Cevap geldi: "John'un cenazesi kaplanın karnında."
  2. cenaze

cenaze

Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir. Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel...
  3. kemer

kemer

altın kemer modelleri altin modelleri Kemer Bele takılan kemer çeyiz ve zineti olan çocuk sahibi kadına, mal ve süs eşyasına, Kendisine kemer verildiğini görmek mala, evlada ve uzun ömre, Kemerin her çeşidi sevinç ve sürura, muradına ermeye, kadın için hayırlı kocaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınızz; Bina Kemeri.)Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı...
  4. Keremcem - Bilmece

Keremcem - Bilmece

sana beni sevme diyemem yanıma aldım tüm aşkları yenik bir oyundan geriye üzgün iskambil kağıtları bu yüzden sırf bu yüden aşka inancım kalmadı derken neden yeniden sevemem işte yine bir bilmece soruya baktım ümitsizce cevabı sen yok hiç şüphem söylemem mümkün değil delilik bu aşk değil
  5. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim

Sayfayı Paylaş