gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sıradan bir mart gecesi Hava ağır hayli sıcaktı En sonunda işte bu dedim
    Yemin ederim kendimdeydim
    Şaka gibi belki ama bu bizim hikayemiz

Güzel gözlüm çok üzüldüm çok azaldım
    Aynı yerden yara aldım
    Çok özledim herşeye rağmen
    Söylemedim...

Sana söylemedim
    Bütün bunlar aşkın hikayesi
    Kırık biraz buruk biraz
    Yarım yamalak kaçak döğüş
    Biraz korkak cesur biraz
    Devam etmedi tam bitmedi hikayemiz

Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seden Gürel biyografisi

Seden Gürel biyografisi

seden gürel biyografi seden gürel biyografisi ozge gurel biyografi özge özge hayatı Seden, Seden'i anlatıyor... 12 Eylül 1965 yılında Ankara'da Gülhane hastanesinde 8 aylıkken annemin özel doğumevinde doğum yapma projesini mahvederek doğuvermişim gece 02:00 sularında bilemeden tarihe yazılacak bir günde doğduğumu... Sedat, Semra ve Sedef' ten oluşan familyaya biraz Seden Kızıltunç' tan...
  2. Keremcem - Küçük Bir Aşk Masalı (Düet Seden Gürel

Keremcem - Küçük Bir Aşk Masalı (Düet Seden Gürel

Ne olur bak bana biraz Çocukmuyum değil miyim? Sen küçücük güzel bebek Öyle olsa sevmeyi bilir miyim? Olmaz küçücüksün Yüreğin genç umut dolu Özlem bu olurya Buluruz belki mutluluğu Deliler gibi seviyorum bak Geçer bunlar Sana söz ömür boyu sürecek Hayal bunlar Ne hayal ne düş nede yalan yok Bizim bizim gelecek Ne olur bir an unutup kalsak Ne olur biraz rüyaya dalsak Ne olur gerçek olsa...
  3. Keremcem - Çağırma Aşk(Düet Seden Gürel

Keremcem - Çağırma Aşk(Düet Seden Gürel

Bir kadın ölüm kadar yakın Bakamadım büyülü gözleri Cehennemden sıcaklığı Dokunmadım alev alev elleri Bir adam aşk kadar uzak Aglıyor gözyaşı tuzak görmesem Kahraman yenik savaşçılar gibi Başım dik öylece gitsem Çağırma aşk gelemem ben Yana yana küle döndüm Hep yasaktın hep kasıtlı Seve seve suça döndüm Yarınsız olur sevişmeler Kırılır dökülür hayallerim Usul usul hissettirmeden Onun için...
  4. Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet )

Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet )

Keremcem:Bana dokunma kanarsın içimde keskin kalp kırıkları Doldur boşalt ellerimde ateşlenen hayat artıkları Sevmesem uzulursun Seden Gürel:Kalp hepsini yener Aşk herseye deger Keremcem:Seversem daha beter cok bekledin artik git Bunca vakit yeter Seden Gürel:Anlasan bir kez Bu kez uzmesen yuregim ne tastan ne demirden Anlasam bu kez bi kez soylesem Geçmi kaldim cok mu erken Kalp...
  5. Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

aykut gürel aykut gürel biyografi kimdir seden çocukları yasemin pulat kimdir MÜZİK DÜNYASININ SEVİLEN ÇİFTİ AYKUT VE SEDEN GÜREL'İN EVLİLİĞİ SALLANTIDA. YASEMİN PULAT'IN 'AYKUT'LA AŞK YAŞADIM' AÇIKLAMASI ÜZERİNE EVİ TERK EDEN SEDEN GÜREL ARADAN GEÇEN SEKİZ AYA RAĞMEN DÖNMEDİ, AYKUT GÜREL PERİŞAN: ALLAH BELAMI VERSİN!.. Öyle büyük bir hata yaptım ki benim gibi adama yuh...

Sayfayı Paylaş