gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Keremcem - Hayata (2011) sözleri

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Keremcem - Hayata (2011) Yakışıklı şarkıcı Keremcem uzun bir aradan sonra Hayata ismini verdiği albümünü çıkardı...Genç sanatçının Hayata albümünü tanıtımına geçiyorum şimdi...

Albümdeki Eserler
    1. Vurgun
    Söz: İsra Gülümser Müzik: Kyriakos Papadapoulos
    2. Küstüm Hayata
    Söz & Müzik: Ceyhun Keskin
    3. Bir Daha Sevemem Ben
    Söz & Müzik: Ceyhun Keskin
    4. Haydi Öp
    Söz: Belit Özükan, Barış Yurtçu Müzik: Barış Yurtçu
    5. Oyun
    Söz: Belit Özükan, Alper Gemici Müzik: Alper Gemici
    6. Boynunu Bükme
    Söz & Müzik: Kutup Ata Tuncer
    7. Kandırıyor Aşk
    Söz: Mabel Matiz Müzik: Mabel Matiz, Alper Gemici
    8. Veda Edersek
    Söz & Müzik: Yunus Adak
    9. Masal Gibiydin
    Söz & Müzik: Alper Gemici
    10. Olur Ya
    Söz: İsra Gülümser Müzik: Amr Mostafa
    11. Bir Kalbim Var Benim
    Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci, Murathan Turgut, Turgay Şentürk

Albüm ile ilgili diğer bilgiler
    Keremcem UZUN BİR ARADAN SONRA “hayata” ALBÜMÜ İLE GERİ DÖNDÜ

Üç yıl aradan sonra, Pasaj Müzik tarafından hazırlanan yeni albümü “Hayata”yı tamamlayan Keremcem, sevenleriyle yakında buluşuyor.
    Müzik Direktörlüğünü İskender Paydaş’ın yaptığı albümde, Erdem Yörük, Alper Gemici, Cihan Sezer ve İskender Paydaş düzenlemeleri yer alıyor.
    Albümde yer alan onbir şarkının söz ve bestelerinde, İsra Gülümser, Kyriskos Papadapoulos, Amr Mostafa, Ceyhun Keskin, Mabel Matiz, Alper Gemici, Kutup Ata Tuncer, Yunus Adak, Barış Yurtçu, Belit Özükan ve Yarıkapalı gibi isimlerin imzası bulunuyor.

Keremcem “Hayata” albümünde pop-rock soundunu etnik enstrümanlarla birleştirerek müzikal çizgisini farklı bir yere taşıyor.
    Albümün ilk video klibi Mahir Akyol yönetmenliğinde “Vurgun” şarkısına çekiliyor. Bestesi Yunanlı müzik adamı Kyriskos Papadapoulos’a, sözleri İsra Gülümser’e ait olan şarkı güçlü müzikal alt yapısıyla dikkat çekiyor. Düzenlemesi usta müzisyen İskender Paydaş’a ait.

Duygu olarak hayatta bazen teğet geçtiğimiz, görmezden geldiğimiz pek çok noktaya dikkat çeken ve yalnızlaştırılma duygusuna parmak basan şarkının video klibi yakında müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak
    Albümün imaj fotoğrafları Balat’ta 110 yıllık eski bir Rum evinde Cem Talu tarafından çekildi.

Albümün tanıtım konseri 30 Mart Çarşamba akşamı saat 21.00’da The Hall’da gerçekleşecek. Keremcem, yeni orkestrası ve yepyeni şarkılarıyla uzun zaman sonra ilk kez sahne alacak.

Keremcem - Hayata (2011) sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin sözleri

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin sözleri

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin nananana nananana... İçimdeki müzik sensin... Benim için bir zamanlar hayaldin Gördüğüm rüya sendin Hayaldin seni şimdi buldum Aşık oldum içimde ritmi duydum ve senle ben düşünmeden bu şarkının sözlerinde kaybolduk bağlandık ritmi duyduk O anda Görünce Seni görünce... Ben aşkımı istedim Hep seni bekledim İçimdeki müzik sensin Seninle doğmuş gibiyim Hep...
  2. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  3. Damar aşk sözleri 2011

Damar aşk sözleri 2011

aşk sözleri 2011 aşk mesajları 2011 sözleri damar sözler damar damar aşk sözleri etkileyici, etkileyici damar sözler msn nickleri, etkileyici damar sözler facebook, damar aşk mesajları, 2011 damar nickler, Siteminizi, duygularınızı belirtmek amacıyla damar aşk sözlerinden yardım almak istiyorsanız sizlere bu yılın en yeni ve güzel damar aşk sözlerinden bir kaçını sunuyorum......
  4. 2011 kapak sözler - nickler

2011 kapak sözler - nickler

etiket sözler 2011 kapak nickler 2011 kapak sözler en 2011 kapak sözler, nickler, laflar, sözleri, nickleri, söz, sözler yeni, aşk sözleri, hepsi burada arkadaşlar En yeni kapak sözler ve nickler, bu yazımızda Melek'lerim:) Kapak hakkedenlere, birer kapak gönderin gitsin Melek'lerim:A Yok Artık Sana Ait Bedenimde Tek Bir Anı, Sen Bende Koskoca Bir hiç Oldun Kurduğun kelimeyle… Né 0lur...
  5. 2011 damar sözler

2011 damar sözler

damar sözler damar sözler 2011 damardan 2011 en 2011 damar sözler, nickler, sözleri, aşk sözleri burada arkadaşlar. En yeni damar sözler ve nickleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Haydi damardan girelim :A Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? YaRınıMı bRaqTm düN'm KaHpE çIkıNca !! biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama...

Sayfayı Paylaş