gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Kalenin Fethi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kim bilir benden sonra, kaç kişi girdi hayatına, senden sonra benim olmadı
    hiçbiri merhem yarama...
    senden sonra benim olmadı
    hiçbiri merhem yarama...

bıraktı sana çalışmayı artık kalemim
    baktı fethi mümkün değil kalenin...
    sana dair...

bu son çizik bıraktığım
    üstüne korkarım
    özleyecek seni
    benim kadar defterim...

Keremcem - Kalenin Fethi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'un Fethi

İstanbul'un Fethi

İstanbul'un Fethi, 29 Mayıs1453'te, şehri günlerdir kuşatan Osmanlı ordusunun, şimdi İstanbul olarak bilinen, o zamanki adıyla Konstantinopolis şehrini Sultan II. Mehmed Han'ın komutanlığında fethetmesidir. Bu fetihten sonra Osmanlı Devleti İmparatorluk olmuş, henüz 21 yaşında olan Sultan II. Mehmed, fatih unvanını da alarak Fatih Sultan Mehmed olarak anılmaya başlanmıştır. Tarihteki en önemli...
  2. Fethİye

Fethİye

FETHİYE Aydınlıklar Ülkesi'nin el değmemiş bakiresi'' Fethiye, Akdeniz'in içinde irili ufaklı adaların serpiştiği Fethiye körfezinde arkası çam ormanlarıyla çevrili kuzeye açık bir koyda yer alır. Kaya mezarları ve kale önünden bir düzlüğe, Karagözler'den denize doğru iner. Ufkunu şövalye adası, Günlükbarı ve karşılarındaki dağlar oluşturmaktadır. Gemiler Adası: Ölüdeniz ya da Gemiler...
  3. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  4. Keremcem - Karaağaç

Keremcem - Karaağaç

sizin orda aşk derlermiş sevdaya ömrü benzer akan bir testi suya demişler inanmışsın onlara bu değil sevda inan bana... masal dair kerem ile aslı'ya yurdu bura ağaç şahittir buna gölgesi sandı kendi aslında karaağaç razı cezasına... olamam ki sevdalımın yarısı bende kalır yüreğimin yarası dilek mendili olmuş dallar arası yüzün, ellerin ağaç karası
  5. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim

Sayfayı Paylaş