gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Mine

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ne vardı sahi olsa masal Bir vardın hani bir yoksan Senden geriye yine bir kelime
    Aldım elime kaldım bir kaleme
    Yazdım adını
    Mine
    Aldı bir başka sevda
    Beni senden sonunda
    Sardı dört bir yanımdan diye
    Güldü bahtım sonunda güzeller kollarımda
    Bak yalan söyledim yine
    Mine
    Zamanında yaşadım sanki masal
    Samanlık da oldu sanki seyran
    Aşkı ne diye sordum bir bilene
    Bilge dedi ki Haktan bir hediye
    Tutsan elimi yine
    Aldı bir başka sevda
    Beni senden sonunda
    Sardı dört bir yanımdan diye
    Güldü bahtım sonunda güzeller kollarımda
    Bak yalan söyledim yine
    Mine

Keremcem - Mine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  2. Keremcem - Karaağaç

Keremcem - Karaağaç

sizin orda aşk derlermiş sevdaya ömrü benzer akan bir testi suya demişler inanmışsın onlara bu değil sevda inan bana... masal dair kerem ile aslı'ya yurdu bura ağaç şahittir buna gölgesi sandı kendi aslında karaağaç razı cezasına... olamam ki sevdalımın yarısı bende kalır yüreğimin yarası dilek mendili olmuş dallar arası yüzün, ellerin ağaç karası
  3. Keremcem - Bilmece

Keremcem - Bilmece

sana beni sevme diyemem yanıma aldım tüm aşkları yenik bir oyundan geriye üzgün iskambil kağıtları bu yüzden sırf bu yüden aşka inancım kalmadı derken neden yeniden sevemem işte yine bir bilmece soruya baktım ümitsizce cevabı sen yok hiç şüphem söylemem mümkün değil delilik bu aşk değil
  4. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  5. Keremcem konseri

Keremcem konseri

keremcem konser tarihleri 2011 31 mayıs keremcem konseri bağcılar konseri konserleri 2011 keremcem konseri, konser tarihi, konser saati, konser zamanı hakkında detaylı bilgi alalım. Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler. Sanatçı: Keremcem Yer : Belediye Konser Alanı - Bağcılar / İstanbul Tarih: 31 Mayis 2011 Sali 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Sayfayı Paylaş