gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Ne Sonbahar Ne Kış

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sabah uyandım Gözümü açtım Izini sürdüm
    Yüzünü gördüm
    O da senden rica minnet yar

Akşam olsun tek dileğim
    Yak lambayı yol göreyim
    En sonunda burdan gideyim
    Oldu olacak seni de götüreyim yar
    (2x)

Ne sonbahar ne de kış
    Boyuna da cilve pek yakışmış
    Ne ilkbahar ne de yaz
    E güzel dedik diye etme naz

Keremcem - Ne Sonbahar Ne Kış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DKNY Sonbahar-Kış modelleri

DKNY Sonbahar-Kış modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sisley'den  sonbahar-kış modası

Sisley'den sonbahar-kış modası

Sisley sonbahar-kış koleksiyonu, klasik ama modern ve spor tarzıyla karşımıza çıkıyor.Oldukça şık modelleriyle göz dolduran modeller, özellikle genç kızlarımızın gözdesi olacak.
  3. Sonbahar Kış Hamile Modası

Sonbahar Kış Hamile Modası

Hamişlerimiz için çok güzel elbiseler buldum ve onları önüze serdi.Bunlar sizi hem sıkmayacak bedeninize uyacak hemde çok cici gösterecek.
  4. Mango Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Mango Sonbahar-Kış Koleksiyonu

mango, mango giyim, mango mağazaları, sonbahar kış koleksiyonu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Mangodan giyinmeyi seven meleklerimiz. işte Sizlere Mangonun Sonbahar - Kış Koleksiyonunu sunacağız. Tabiki bu kıyafetlerle birlikte çok şık çizme modellerinide görmeniz menfaatiniz icabı melekler. Bu alttaki model benim çok hoşuma gitti, bende almak istiyorum sizcede hoş...
  5. 2013 sonbahar kış modası

2013 sonbahar kış modası

2013 yılı sonbahar kış modası nasıl olacak, ona göre gardrobumu düzenlemek istiyorum da :)

Sayfayı Paylaş