gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim"

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

keremcem yeni dizisi, o hayat benim dizisi, keremcem o hayat benim Sevgili melekler, şarkıcı Keremcem yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merve Girgin'in yönetmenliğini üstlendiği dizide Keremcem'e Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler eşlik ediyor. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV ekranında olacak.

o-hayat-benim.png

Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Dizi Daha:Kurşun Bilal

Yeni Bir Dizi Daha:Kurşun Bilal

kurşun bilal konusu yeni dizi, kurşun bilal, yeni sezon, yayına başlıyor, oyuncuları, konusu, 2011, ile ilgil bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaz sezonunda boşalan ekranlara yeni bir dizi katılıyor: Kurşun Bilal.. Kurgusu ve senaryosuyla alışıldık dizilerden farklı olacağı belirtilen dizinin çekimleri, hafta sonu Şile'de başladı. Dizinin yönetmeni Hasan Yönetmen Karacadağ,...
  2. Yeni dizi Evlerden biri dizi hikayesi

Yeni dizi Evlerden biri dizi hikayesi

Evlerden Biri Dizisi Konusu Evlerden Biri Dizisi Ne Anlatıyor Kış sezonu bitti sevilen dizilerde sezon finaline girdi diye bazıalrımız hüsrana uğramıştık ama kanalalr yazlık diziler ile bizleri şaşırttı ve sevindirdi. Stra Tv'nin Sudan Çıkmış Balıklar adlı dizi gibi bir çok kaliteli dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de Evlerden Biri dizisi oldu Melek'lerim. Orhan Kemal'in...
  3. O hayat benim dizi konusu

O hayat benim dizi konusu

o hayat benim dizisi,o hayat benim dizi oyuncuları,o hayat benim dizi kadrosu,o hayat benim dizi konusu,o hayat benim dizi özeti O hayat benim dizisinin konusu Mehmet Emir Atahan gençken bir kızı seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak babası Yusuf kızı Hasret’i onunla evlendirmek istemiyor. Kızının hamile olduğunu duyunca iyice çılgına dönüp aşık gençleri ayırır. Acımasız adam Mehmet...
  4. O Hayat Benim dizisi nerede çekiliyor ?

O Hayat Benim dizisi nerede çekiliyor ?

o hayat benim dizisi hangi ilde çekiliyor,o hayat benim dizisi istanbulun neresinde çekiliyor,o hayat benim dizisi çekim yeri neresi Fox TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olna O Hayat Benim heyecan dolu bölümleriyle her pazar ekrana geliyor. O Hayat Benim Nerede Çekiliyor? Baş rollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ve Sinan Albayrak gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin...
  5. O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

o hayat benim dizisinde mehmet Emir ne yaptı,o hayat benimde bahar ve ateş'i üzen olay nasıl çözümlendi, 41. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olacağı dizide yaşanan son ayrıntılar için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz. Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma’nın gidişi büyük bir yıkım olur....

Sayfayı Paylaş