gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Keremcem'in üniversite zamanındaki hali:)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

keremcemin evi keremcemin evi nerede keremcem resimleri keremcem son hali [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Keremcem'in üniversite zamanındaki hali:)
    paylaşım için teşekkürler :D aynı pek fark da yok hanii :)

Keremcem'in üniversite zamanındaki hali:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. zamanlar

zamanlar

melekler mekani Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein Reflexivpronomen ist, dass...
  3. Keremcem'in süper resimleri!!!!

Keremcem'in süper resimleri!!!!

keremcem yeni resimleri keremcem fotoları duvar kağıtları bütün resimleri
  4. Keremcem'den şok itiraf

Keremcem'den şok itiraf

Keremcem bayan hayranlarını hayrete düşürecek bir itirafta bulundu. Peşinde binlerce genç kızı koşturan, gittiği her yerde hayranlarının ilgisinden bunalan genç popçu Keremcem, Elele dergisine aldatıldığını itiraf etti. Keremcem " Evet, ben de aldatıldım. Ama sonradan öğrendim ki bu benden değil, ondan kaynaklanıyormuş. Çünkü o öyle biriymiş, ben çok yanlış tanımışım. Aldatıldığımı...
  5. İşte Keremcem'in Sevgilisi!

İşte Keremcem'in Sevgilisi!

keremcem haberleri keremcem sevgilisi Sevgili melekler, bür süredir ortalarda gözükmeyen şarkıcı Keremcem, yeni aşkıyla birlikte ortaya çıktı. Keremcem gönlünü rekortmen yüzücü Şahika Ercümen'e kaptırdı. İki ay önce eski sevgilisi Belit Özkan'dan ayrılan Keremcem, geçtiğimiz akşam Kanyon çıkışı muhabirlere yakalandı.. Flaşlar patlayınca birbirlerine dönüp “Yakalandık” diyen ve ardından...

Sayfayı Paylaş