gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kereviz salatası nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hanımlara acaba Kereviz salatası nasıl yapılır? Tarifini bilen var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kereviz salatası nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kereviz Salatası

Kereviz Salatası

Malzemeler : 500 gr. kereviz 300 gr. havuç 1 adet yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı hardal 1 tatlı kaşığı limon suyu 1/2 su bardağı zeytinyağ 2 yemek kaşığı yağlı yoğurt Kıyılmış yeşillik Toz şeker Karabiber Tuz Hazırlanışı : Kerevizi ve havuçları yıkayıp kabuklarını soyun. Her ikisini de rendeleyin. Yumurta sarısı, hardal, limon suyu, tuz, karabiber ve bir tutam...
  2. Cevizli kereviz salatası

Cevizli kereviz salatası

BU SALATA BİR HARİKA YEMEYE DOYMAYACAKSINIZ HELE BİRDE ÇOCUKLARINIZA KEREVİZ YEDİREMİYORSANIZ ALIN BAKIN SİZE PRATİK BİR ORDÖVR TABAĞI CEVİZLİ KEREVİZ SALATASI 2 orta boy kereviz 2 kase yoğurt 2 yemek kaşığı mayonez 1 diş sarımsak Bir avuç ceviz 1 tatlı kaşığı zeytinyağı Süslemek için maydanoz veya kerevizin yaprakları Tuz Yapılışı: Kerevizlerin kararmaması için öncelikle...
  3. avakado salatası nasıl yapılır ?

avakado salatası nasıl yapılır ?

Avakado salatası tarifi ve yapımını arıyorum da arkadaşlarım. Bu avakado en çok tavuk ürünleri ile iyi gidiyor diye duydum bugün almak istiyorum bunun salatasını nasıl yapabilirim bilen yada daha önce yapan var mı ?
  4. Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır Selam hanımlar sizlerden çoban salatası tarifi istiyorum kendi yaptığınız tariflerden olursa sevinirim:)
  5. Kinoa (Quinoa ) Salatası Nasıl Yapılır ?

Kinoa (Quinoa ) Salatası Nasıl Yapılır ?

kinoa salatası quinoa salatası Sevgili melekler, daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız kinoa bitkisi sağlığa son derece faydalı bir bitki. Tam bir protein deposu olan ve yağ ya da kolesterol içermeyen kinoa, Dünya Sağlık Örgütü tarafından komple protein bitki olarak adlandırılmış zira bütün temel amnioasitleri içeriyormuş. Bu kısa bilgilendirmenin ardından kinoa salatası tarifimize...

Sayfayı Paylaş