gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kereviz salatası tarifi resimli

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kereviz salatası yapımı resimli Kereviz salatası yapılışı

Besin değeri oldukça zengin olan ve bir o kadarda lezzetli olan kereviz salatası tarifini sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler.

Malzemeler
    1 adet orta boy soyulmuş ve rendelenmiş kereviz
    1,5 limon suyu
    4 yemek kaşığı yoğurt
    4 yemek kaşığı maydanoz
    2 diş sarımsak
    1 çay kaşığı tuz
    1 çay kaşığı pul biber
    1 çay kaşığı nane

Yapılışı
    Rendelediğimiz kerevizin üzerine limon suyunu dökerek suyu çıkana kadar bu karılımı sıkın. Daha sonra yoğurdu, maydonozu, tuzu ve sarımsağı ekleyin. Üzerine pul biber ve nane serpilir. Ve servise sunulur.

Kereviz salatası tarifi resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşçı Salatası Tarifi Resimli

Aşçı Salatası Tarifi Resimli

Aşçı Salatası Tarifi Resimli Arkadaşlar sizden yeni bir salata tarifi edinmek istiyorum Aşçı Salatası Tarifini bilenler banada yazsın istiyorum
  2. Bitez Salatası Tarifi Resimli

Bitez Salatası Tarifi Resimli

Bitez Salatası Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Bitez Salatası Tarifini istiyorum detaylı bir şekilde yapılışını yazarsanız çok iyi olur
  3. Börülce Salatası Tarifi Resimli

Börülce Salatası Tarifi Resimli

Börülce Salatası Tarifi Resimli Arkadaşlar merhaba bana Börülce Salatası Tarifini yazarmısınız açıklamalı yazın ama
  4. Portakallı Kereviz Tarifi Resimli

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli

Portakallı Kereviz Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden acil olarak Portakallı Kereviz Tarifi istiyorum.
  5. Resimli Akdeniz salatası tarifi

Resimli Akdeniz salatası tarifi

akdeniz salatası tarifi resimli akdeniz salatası yapılışı Evet Melek'ler, yaz geldi ve diyet yemekleri yine her mutfakta yerini aldı bizde size her ne kadar bir salata tarifi olsada kalorisi düşük olan bir salata tarifi sunmak istedik. Akdeniz salatası hem lezzetli hem hafif :) Buyrun tarifini öğrenelim kızlar; Malzemeler 2 Adet salatalık 2 Adet yeşil biber 1 Adet kırmızı soğan 200 gr...

Sayfayı Paylaş