gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kerim'e Babasından Sürpriz Ziyaret

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fatmagülün suçu ne dizisi kerim kerime sürpriz ziyaret kerimin babası kim hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde geçen sezonun son bölümünde Kerim Vural'ı öldürmek suçundan tutuklanmıştı melekler...Vural'ı Kerim'in öldürmediği henüz ortaya çıkmadı...Fakat bu bölümde Kerim'in uzun yıllardır görüşmediği babası ortaya çıkıyor ve hapishanedeki Kerim'e sürpriz ziyaret yapıyormuş...Bakalım bu hafta Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde başka hangi gelişmeler yaşanacak...

Kanal D'nin fenomen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne'nin 41. bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde;

Günler sonra karşı karşıya gelen Kerim ve Fatmagül, görüş süresinin sona ermesiyle bir kez daha ayrılacak. Yol boyunca Kerim'in mektubunu okuyan Fatmagül göz yaşlarını tutamayacak. Avukat Kadir'in umudunu kestiği anda yaşanan bir gelişme Kerim için yeni bir umut olacak. Mustafa'daki değişimlerin farkında olan Asu vicdanına yenilirken, çok uzaklardan gelen bir ziyaretçi hapishanede Kerim'i ziyaret edecek.

SÜRPRİZ ZİYARETÇİ KİM

Dizinin facebook'ta açılan fan sayfasında merakla beklenen sürpriz ziyaretçinin Kerim'im yıllardır görmediği babası olduğu yazıldı. İddialara göre geçtiğimiz sezon boyunca merak edilen Fahrettin Ilgaz yeni bölümde ortaya çıkacak. Avustralya'da yaşayan ve oğluna hasret bir baba olan karaktere Yeşilçam'ın usta isimlerinden Serdar Gökhan hayat verecek.

Serdar Gökhan 1966 yılında beyazperde ile tanışmış, Affedilmeyen, Duvardaki Kan, Kardeş Kavgası, Ayşem, Boğaziçi Casusları başta olmak üzere bir çok filmde rol almıştı.

Kerim'e Babasından Sürpriz Ziyaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ziyaret

ziyaret

Varlık sebebimiz, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed'i (s.a.v.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c.c.- sevgisine, şan ve şerefe, Efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; Mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; Dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya,...
  2. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  3. Obama'dan Irak'a sürpriz ziyaret

Obama'dan Irak'a sürpriz ziyaret

ABD Başkanı Barack Obama, Irak'ın başkenti Bağdat'a beklenmedik bir ziyarette bulundu. Türkiye'deki temaslarının ardından Bağdat'a geçen Obama, buradaki Amerikalı askerleri ziyaret etti. Obama, başkomutanlarını büyük bir alkışla karşılayan Amerikalı askerlere hitaben konuşmasında, Amerikan kuvvetlerinin, demokratik bir ülke olarak ayakta durabilmeleri için Iraklılara gerekli fırsatı...
  4. Clinton'dan Beyrut'a sürpriz ziyaret

Clinton'dan Beyrut'a sürpriz ziyaret

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Lübnan'ın başkenti Beyrut'a gitti. Beyrut'a sürpriz ziyarette bulunan ABD Dışişleri Bakanı'nın Lübnan Devlet Başkanı Mişel Süleyman ile görüşmesi bekleniyor. Ocakta göreve başlayan Clinton ilk kez Beyrut'a geliyor. Clinton, dün de Irak'a sürpriz ziyarette bulunmuştu. ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Lübnan halkının, kendi temsilcilerini, açık ve...
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş