gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kerpeten Ali - Barış Falay'dan şok açıklamalar!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

barış falay boyu barış falay boy kerpeten ali, barış falay röportajı, eşi ve hayatı hakkında şok açıklamalar burada arkadaşlar.

Kerpeten Ali olarak tanıdığımız Barış Falay'dan şok açıklamaları sizler için paylaşıyoruz Melek'ler!

“Ezel” dizisinin Kerpeten Ali’si Barış Falay, “Laf Aramızda” programında gazeteci Bilal Özcan’ın sorularını yanıtladı. İşte yarın ekrana gelecek o programdan Falay’ın en dikkat çeken açıklamaları...

“Ezel” dizisinde kötü karakteri oynuyorsunuz ama ne sizinle ne de canlandırdığınız karakterle ilgili kötü bir eleştiri var...
    - İşimi olabildiğince disiplinli yapıyorum. Bana gelen projeler arasından yapabileceklerime atlıyorum. Bu konuda uyanıklık yapıyorum. Biz en temelde bir hikâye anlatıyoruz ve o hikâyeyi iyi anlatmak lazım, ben onu yapıyorum. İşimi yapınca da doğal olarak hakkımda kötü bir söz olamıyor.

Hakkınızda olumsuz bir eleştirileri yapılsa nasıl karşılarsınız?
    - Egosantrik bir iş yapıyoruz. Aleyhte eleştiri sevmiyorum. İşimiz konusunda “Ben iyiyim” demezsek, farkındalık olmaz. Kötü eleştiriyi hiçbir oyuncu sevmez.

“Aliye” dizisinde de kötü adamı oynamıştınız. Bu roller üzerinize yapışmaz mı? Bundan sonra yine böyle bir rol gelmesinden çekinmiyor musunuz?
    - Yapışmaz, ben bitirim bir sokak adamını oynuyorum. Oynadığım her rolde farklı bir karakter yaratacağıma inanmasaydım, oynamazdım.

TANINMAMAK İÇİN ŞAPKA TAKIYORUM

Silahla aranız nasıl?
    - Silahla aram hiç yok. En fazla lunaparkta havalı tüfek atmışımdır. Şiddet, dünyamızda var. Şiddeti eleştirmek çok doğal değil. Tek tek insanlar suçlanamaz.

Trafikte insanlar sinirleniyor, maçlarda havaya ateş ediyorlar. Siz böyle bir durumla karşılaşsanız ne yaparsınız?
    - Çocuğum olmadan önce daha korkusuzdum. Şimdilerde kavgaya falan karışmıyorum, dikkat ediyorum.

Kalabalık yerlerde ilgi sizi rahatsız ediyor mu?
    - Türkiye’de sanatçı olmak, ABD’ye, Avrupa’ya göre zor. Çünkü bizim halkımız sevdiği oyuncuyla sürekli fotoğraf çektirmek istiyor. Ben fotoğraf çektirmeyi pek sevmiyorum. Ancak yine de ilgi görmek beni çok onore ediyor.

Sokakta tanınmamak için uyguladığınız yöntemler var mı?
    - Zaman zaman şapka, gözlük kullanırım. Eşim bazen “Eve gelirken markete uğra, şunları al” diyor. Ben de yorgunum, bir an önce alışveriş yapıp eve dönmek istiyorum ama markettekiler fotoğraf çektirmek isteyince olmuyor. O yüzden tanınmamak için gözlük, şapka falan kullanıyorum.

ESRA BENİ ÇOK SÜRÜNDÜRDÜ

Eşinizin peşinden çok koştunuz mu?
    - Eşim Esra Ronabar ile 11 Şubat 2004’te, “Azizname” isimli eseri Kenterler Tiyatrosu’nda oynarken tanıştım. Onu görür görmez beğendim, “Evleneceğim kadın bu” dedim. Kadınlar çok kolay yaratıklar değil, hayat boyu insanı süründürmeyi severler. Esra da beni çok süründürdü. Sabır dedim. Esra’da çok sabırlıydım. “Bekleyeceğim” dedim. Birini seviyorsunuz ve bekliyorsunuz, sizce bu sürünmek değil de nedir? Çok sabrettim.

Oğlunuzun doğumunu izlemişsiniz. Doğuma girmek, o anı görmek nasıl bir etki yapıyor?
    - Acz hissediyorsunuz. Heyecan verici müthiş bir duygu bu. Biz bebeği taşıyamıyoruz, anne taşıyor, bari o duyguyu paylaşalım dedim. Doğumda bulundum. Esra’yı “Bebeği ilk ben gördüm” diye kızdırıyorum. Bebeği ilk gördüğüm an ağladım. Tarif edilmez bir duygu babalık...

Evde de dizideki gibi bitirim misiniz?
    - Hayatta evde bize bitirimlik yaptırmazlar. Hanıma bitirimlik sökmez. Evde iyi bir eşim.

ÖLDÜĞÜMÜ DÜŞÜNMÜŞLER

Sekiz aylık doğduğunuz doğru mu?
    - Doğru... Zor bir doğumla dünyaya gelmişim. Annemin karnındayken bir ara nabzım duyulmamış. Önce öldü diye düşünmüşler. Enteresan bir doğum olmuş. Artık dünya için şans mı, şansızlık mı dersiniz...

renesme bunu beğendi.
Kerpeten Ali - Barış Falay'dan şok açıklamalar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selçuk Uraldan Şok Açıklamalar

Selçuk Uraldan Şok Açıklamalar

Selçuk ural katıldığı bir proğramda inanılmaz açıklamalarda bulunmuş. SELÇUK URAL KATILDIĞI ' ORADA NELER OLUYOR' PROGRAMINDA İLGİNÇ İTİRAFLARDA BULUNDU: 'Oğlum Hakan ve kızım Aslı ile ilişkilerimiz ne yazık ki sonradan gelişti. İkisi de çok büyük acılardan hatalardan dönerek bugünkü mutlu hayatlarına kavuşabildiler. En kötü şeyleri oğlum Hakan Ural yaşadı. Verilmiş sadakam varmış ki Allah...
  2. Kerpeten Ali Resimleri

Kerpeten Ali Resimleri

kerpeten ali resimleri kerpeten alinin arabası ali ezel ezel Ezel dizisinin sevilen oyuncularından Ali Barış Falay namı diğer Kerpeten Ali'nin sevenleri oldukça çok... oynadığı karakterle bütünleşmişçesine rolünün hakkını veren Falay dizi severler tarafından oldukça taktir ediliyor... İşte Kerpeten Ali fotoğraflar :)
  3. Kerpeten Ali Röportajı

Kerpeten Ali Röportajı

Üyelerimizden tavuk kavurmanın büyük aşkı kerpeten Ali'ye bakalım neler sorulmuş, ne cevaplar alınmış =) Ekranların yeni fenomeni "Ezel"in Kerpeten Ali'si Barış Falay, kamera arkasını, aile hayatını, kötü adamı nasıl olup da sempatik gösterebildiğini Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda anlattı. Kerpeten Ali, cinayet işleyecek kadar gaddar, sevdiği kadına hislerini açamayacak...
  4. Merve Boluğur'dan şok açıklamalar!

Merve Boluğur'dan şok açıklamalar!

merve boluğur itirafları, hayatı, küçük sırlar ayşegül karetkeri hayatı hakkında ki tüm açıklamalar burda arkadaşlar "Küçük Sırlar" adlı dizinin Ayşegül'ü yani Merve Boluğur, hayatı hakkında müthiş açıklamalar yapmış Melek'lerim. 'Yüzüne bakacak kızım' Küçük Sırlar' dizisinin Ayşegül'ü Merve Boluğur, küçükken içine kapanık bir çocuk olmasından ilk aşkına hakkında merak edilen...
  5. Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

seda sayan nihat doğan oğulcan sinan engin mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses seda sayan hayat hikayesi şok açıklamalar burada arkadaşlar. Seda Sayan katıldığı bir programda hayatı ve hayatına giren sevgililleri hakkında, bu güne dek hiç bir yerde görmediğiniz duymadığınız şok açıklamalar yaptı. Seda Sayan Nihat Doğan hakkında da konuştu. Mahsun Kırmızıgül'ün filmleri hakkında da konuştu ve...

Sayfayı Paylaş