gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Keşan Gürel

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

keşan birlik
    Firma:Keşan Gürel Firma Gerçek Adı:Keşan Gürel Trz.Sey.Ltd.Şti.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Mustafa Sagun
    Genel Müdür:Hüseyin Gülşen
    Merkez Adresi:Büyük İstanbul Otogarı No:32 İstanbul
    İletişim Bilgileri
    Tel 1:444 00 80
    Tel 2:(212) 658 34 32
    Web:www.kesangurel.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri

İşletme Yetkilisi:Mustafa Sagun
    Peron No:32
    Tel 1:444 00 80
    Tel 2:(212) 658 34 32

kaynak:istanbulotogar​

Keşan Gürel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seden Gürel biyografisi

Seden Gürel biyografisi

seden gürel biyografi seden gürel biyografisi ozge gurel biyografi özge özge hayatı Seden, Seden'i anlatıyor... 12 Eylül 1965 yılında Ankara'da Gülhane hastanesinde 8 aylıkken annemin özel doğumevinde doğum yapma projesini mahvederek doğuvermişim gece 02:00 sularında bilemeden tarihe yazılacak bir günde doğduğumu... Sedat, Semra ve Sedef' ten oluşan familyaya biraz Seden Kızıltunç' tan...
  2. Aysel Gürel yaşamını yitirdi

Aysel Gürel yaşamını yitirdi

Aysel Gürel yaşamını yitirdi 17 Şubat 2008 Pazar 17:41 Söz yazarı Aysel Gürel, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Alınan bilgiye göre, Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde ''akciğer kanseri'' tanısıyla tedavi gören Aysel Gürel, karaciğer yetmezliği nedeniyle saat 16.30'da hayatını kaybetti. Gürel'in kızı Müjde Ar ve bazı yakınlarının da ölüm haberinin ardından hastaneye...
  3. Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

aykut gürel aykut gürel biyografi kimdir seden çocukları yasemin pulat kimdir MÜZİK DÜNYASININ SEVİLEN ÇİFTİ AYKUT VE SEDEN GÜREL'İN EVLİLİĞİ SALLANTIDA. YASEMİN PULAT'IN 'AYKUT'LA AŞK YAŞADIM' AÇIKLAMASI ÜZERİNE EVİ TERK EDEN SEDEN GÜREL ARADAN GEÇEN SEKİZ AYA RAĞMEN DÖNMEDİ, AYKUT GÜREL PERİŞAN: ALLAH BELAMI VERSİN!.. Öyle büyük bir hata yaptım ki benim gibi adama yuh...
  4. KEŞAN YÜKSEK ÖĞR.KIZ+ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONLARI/Keşan/Edirne

KEŞAN YÜKSEK ÖĞR.KIZ+ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONLARI/Keşan/Edirne

keşan erkek yurdu keşan öğrenci yurdu kız öğrenci devlet yurtları Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonları İlçe : KEŞAN Şehir :Edirne Ülke :Türkiye Kapasite100 Telefon2847142527-7144526-71445 Faks7122087 GSM5417147036-5353511211 Adresİspat Camii Mah.Yurttaş Sok.No:2 Keşan/Edirne Adres 2İspat Camii Mah.Yurttaş Sok.No:3 Keşan/Edirne Web Sitesiwww.kesanpansiyon.com [email protected]..
  5. Keşan hangi ile bağlıdır

Keşan hangi ile bağlıdır

Keşan hangi ile bağlıdır ? selam arkadaşlarım sizden Keşan hangi ile bağlıdır diye cevap vermenizi istirham ediyorum.

Sayfayı Paylaş