gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kesik başın sırrı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bursa'da bir elma bahçesinde bir kadına ait kesik baş bulundu. Kimliği belirsiz başa DNA testi uygulanacak.. Bursa'nın Samanlı mahallesinde elma bahçesindeki kuru otları temizlemek isteyen çiftçi Ahmet Serdar Drama, çalıların arasında kesik baş buldu.
    Drama, hemen jandarmayı arayarak durumu bildirdi. İhbar üzerine elma bahçesine gelen jandarma ekipleri, kesik başın bir kadına ait olduğunu belirledi. Çevrede yapılan araştırmada, kesik kadın başının sahibine ait olduğu düşünülen yeşil renkli bir kadın yeleği ve bir kırmızı eşofman buldu.

Kimliği belirsiz kesik baş ise, savcının talimatıyla bir kutuya konularak, Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Jandarma yaptığı araştırmada, yakın mahalle ve köylerde kayıp kadın ihbarı yapılmadığını belirlerken, kesik başa DNA testi uygulanacağı bildirildi.

internethaber.com

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kesik başın sırrı
    haber için teşekkürler

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Kesik başın sırrı

emeğine sağlık canım teşekkürler

Kesik başın sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kesik el

kesik el

Beni İsrail zamanında kıtlık oldu. bir fakir, bir zenginin kapısına gelip. - Allah rızası için bana bir parça ekmek veriniz, dedi. O fakir kimsenin istemesine dayanamayan zenginin kızı, taze bir ekmek çıkarıp verdi. Sonra zengin hışımla niçin taze ekmek verddin diye kızının elini kesti. Cenabü Rabbül Alemiyn o zenginin halini değiştirdi. Onu fakir kıldı ve fakirin eline düşecek duruma...
  2. Halil Erkal - Kesik Çayır

Halil Erkal - Kesik Çayır

Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Seven yardan geçilir mi Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Ağam ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin memleketinde Aldandım kaldım Ankara'nın...
  3. Yunan adasında kesik baş

Yunan adasında kesik baş

Yunan turizmi 2 cinayetle sarsıldı. Santorini'de bir aşçı sevgilisinin başını keserek sokakta dolaştırırken, Mykonos'ta korumaların dövdüğü Avustralyalı genç öldü.. Stelyo Berberakis'in haberi Yılda yaklaşık 13 milyon turisti ağırlayan Yunanistan'da, Santorini ve Mykonos adalarında işlenen tüyler ürpertici iki cinayetin şoku yaşanıyor. Olaylardan ilki Türk bandıralı yatların da...
  4. Tehdit Mesajlarını 2 kesik Başla İletti

Tehdit Mesajlarını 2 kesik Başla İletti

Meksika'da Gulf Uyuşturucu Karteli, Rakip Kartel La Familia ve Polise Yönelik Tehdit Mesajlarını 2 Kesik Başla İletti. Meksika'da Gulf uyuşturucu karteli, rakip kartel La Familia ve polise yönelik tehdit mesajlarını 2 kesik başla iletti. Polis, kesik başlardan birinin başkent Meksiko'nun biraz dışındaki Cuautitlan eyaletinde bir kutunun içinde bulunduğunu belirterek, kesik başla gönderilen...
  5. Kesik baş cinayeti

Kesik baş cinayeti

kesik baş resimleri kesik baş cinayeti görüntüleri görüntüleri kesikbaş O çok mutlu ve güzel bir balıktı herşey çok iyi gidiyordu.Ta ki o şansız güne kadar.Balık neco denizde mutlu mesut yüzerken hain balıkçı mahonun ağlarına takıldı ve acı son gerçekleşti.İşte mutlu hali ve en son çekilen cinayet resmi:uhu: ilk hali son hali

Sayfayı Paylaş