gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

kesin hiççç barışmam

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

:sinirli:melekler çok sinir oldum sizinle paylaşmak istedim eşimin teyzesiyle küsüz 4 yıldır falan konuşmuyrz sebeb ben yeni evliyken kaynanamla aramızda biraz olaylar olmuştu bunlar beni başka ilden yabancı diye pek sevmediler ama bu konuşmadığımız teyzesi meğerse hep arkamdan oyunlar çeviriyrmuş bana çok yakın davranıyrdu bu hep anneme benzettim bende onu bazı şeyleri paylaştım onunla mesela kaynanamla ilgili konuşurdu bende evet teyze neden bu bana böyle davranıyr derdim neyse ben bunların yanında az kaldım ve sonra başka le gittik eşimin işi nedeniyle ben yine yalnız kaldım ve kaynanamlara gezmeye 1 hafta kalmaya gittim gittim ama sabah 7 de indim o ile ertesi gün 12 de geri dönmek zorunda kaldım meğerse neler olmuş ben bunların yanından ayrılınca teyzeyle biz ne konuştuysak fazlasıyla katarak teyze kaynanama anlatmış dediklerimi anlatmış olsa sorun yok neler neler kaynanam bunları bana anlattı bende anne ben bunları dedim evet ama diğerleri yalan dedim biz o gece çok atıştık sabahada teyze geldi kaynanama bende ona sordum sen neden böyle yaptın katarak anlattın bunları dedim dedim oda ölmüş anasının üstüne yemin etti söylemedim diye ama yalan söylemiş biz orda atıştık ben valizimi topladım evde tek görümcem ve teyzesi vardı hemen otogara gittim ve 8 saatlik geldiğim yolu geri gittim düşünün 1 gece kalmak için gelmişim meğerse bu hiç yapılır mı insan evladına ben geri giderkende tam merdivendeyken eşimi aradım oda terket orayı dedi hemen teyzesi elimden teli aldı sen bunu nerden buldun getirdin yaktın başını sen beddualımısın vb dedi ben çoktım gittim o günden beri konuşmuyorduk gecen sene kaynanamın evinde karşılaştık kaynatamda vardı ben yine herseye rahmen bayramdı elini öptüm az oturdular hiç konuşmadık kalktı gitti kaynatam bile aferim kızım dedi neyse bayram dönüşü biz evimize giderken merdivenden inerken buda kapısını açtı baktı biz hemen kapıyı kapattı şimdide eşimin facebookuna çocukları arkadaşlık yollamış eşim çocukları kabul etmş buda kızının kinden eşime canım:ang: seni çok özledim ben teyzen öptüm diye msj atmış ben delirdim tabi sinir oldum ben şimdi bunların gözünde yeğenle teyzeyi ayıran pozisyona düştüm ben o kadınla asla barışmam bu bizle küs diye diğer teyzeleride benle konuşmaz eşimede mırın kırınlar ben onları yılda 1 falan görüyrm ama kadın hem bizle konuşmuyr hemde şimdi eşime msj yazmış bunu sizlele paylaşmak istedim siz olsanız ne yapardınız onların yüzünden yeni evliyken en güzel günlerim ağlayarak geçti hep

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çok karışık bir olay ama bence sen eşine karışma o kendisi nasıl istiyosa öyle davransın sana hak veriyosa zaten teyzesine soğuk davranır eğer aksi olursa ozaman sen teksin demektir ne olursa olsun çokda uzatma bence tabiki içinden gelmez ama allah için sadece selamlaşıcaksın unutma eşininde sonuçta teyzesi bırak müdahale etme....

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Eşin istediğini yapsın sen tavrını koy böyle insanlardan hayır gelmez.Canınıda sıkma cnm arkadaşım boşwer ne yaparrsa yapsın

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadın onun öz teyzesi değil ama üvey baya uzaktan akraba kaynanamı evlatlık vermişler akrabasına

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada bana hak veriyr sonuçta 1 defa sen onun elini öptün sonra o yine ters davrandı diyr

6. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya eşin iiyiyi kötüyü ayıracak yaşta sen yasak koydukça cazip gelir eşine sakın kötüleme ve görüşmesine karışma eşinin ama sen tavrını koy görüşmeyeceğini belirt düpedüz iftiraya girio kadını yaptıkları canını sıkma sen allaha havale et canım

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sen barisma,yeri gelince konus,kimsenin isinede karisma,yani karisma derken birak esinle teyzesi konussun.Esin konusuyor diye sende konusacak degilsin.Arada kalmak cok kotu bir durum seni anlayabiliyorum,birak esinde kendisi gorsun ne olup bittigini.

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım o üvey teyzesi ve zaten zamanında eşim olup biteni gördü ve beni haklı buldu teyzesinin yalanını yakalamış olduk ben ona karışmadım ne yapmayı düşünüyrsun canım dedim cvp yazmam boşver dedi sen bunu takma boşver takma sen dedi ben onların yüzünden çok ağladım çok çektim beni tanıyıp sevmeye çalışacaklarına tanımadan dışladılar eşim teyzesiyle bir konuşsun gerisini yazmak istemiyrm

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım ne karışık bi olaymış bu.ama belliki sende en üzülenlerden olmuşsun.arkadaşlarında dediğin gibi eşin herşeyi görüyor.sanada hak veriyormuş zaten.

ama tatlım daha dikkatli olun.böle insanlardan herşey beklenir.Allah korusun kayınvalidene bire bin katan aynı şeyi eşinede düşünür.Dikkat edin.

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya ne yapacaksin ki,bazi insanlar onyargili oluyor bu durumda elden ne gelirki,mesafeni koru,ellerine kullanacaklari koz verme yeterli.Sen insanligini yap her zamanki gibi,hakli cikacak olan sensin,bos ver bosu bosuna kendinide uzme,degmez uzuldugune.

11. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    teyzeye de bek hele mikser gibiymiş.Azcık büyüklüğünü bilse olmaz sanki.Eşinle birlikte hareket et.Yönlendirmeye kalkma.Ne halleri varsa görsünler.Takmadığını gördükçe belki teyze üzerine gelmez.

12. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Allah böyle insanlarin arasini bozmaya calisan kara kedilere firsat vermesin.Bir kere (varsayalim ki)sen kaynanani kötülemis olsan bile bunu gidip ona yetistirmesi söz tasimak oluyor.Bunu yapanlar ahirette cennetin kokusunu uzaktan dahi duyamiyacaklar.Senin söyledigin söz bir ok gibidir,havada ucan.Onu kaynanana yetistirmekle alip o oku kaynananin kalbine saplamis oluyor.Kaynana gelin ,kari koca arasini sogutmak ne kadar kötü seyler...Onu devamli Allaha havale et canim,ben böyle durumlarda öyle yapiyorum.Allah hepimizi gizli ve asikar düsmanlarin serrinden korusun.Amin...

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ah canım aynı dertten muzderibiz cnm ya seninki bi nebze olsun benimkineden iyi kuzum ya bizdeki teyze yuvamı yıkmaya kalktı 2 kere 2 senedir konuşmuyoruz sen hemen anlamışsın iç yüzünü ben nerde 9 sene arkamdan iş çevirmiş tabi 6 senelik evliyken bi yuvamı yıkmaya kalktı eşim yüzünden barışmak zorunda kaldım sonra başka bişi yaptı 2 sene önce iftiraya varan bu sefer bitirdim ama eşim gördüğü yerde konuşur sohbet eder ben karışmam asla banane ben göruşmuyorum :D bide yüzsüz yüzsüz ben naptımki ona dermiş ya arkamdan gelde delişrme :D neyse cnm anlıycan bende bir koca tarafı zedeyim :D:D ama kocamla aram çok iyi allah bozmasın kimse ama kimse yüzünden asla tartışmayız aileye kimseyi, sokmayız şukur bunu başarıyoruz artık:D:D:D

14. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    buna sevindim orkidem rabbim böyle insanlardan korusun hepimizi

15. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bnce kocişine sor ablam yanı grsmek ıstyrsan grs ben sna kıızmam aılen sncta de ama bnm hkkmda knstuklrına klk asma bılıyorsun cnkı de.ztn esın anlyıslı okdgumdan anldgm kdrıyla...hm esının hsna gder hmde hrkz hzrlu olur :)

kesin hiççç barışmam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keten

keten

Keten Helal mala, menfaat ve örtünmeye; Keten bitkisi gafil kimseye, Ketenciyi görmek zillete, üzüntü ve kedere, kadınlara düşkünlüğe, Keten elbise giymek mal biriktirmeye ve helal rızka delalet eder.Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder. Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder. Kişinin sağlığına kavuşacağına...
  2. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  3. Mustafa Yıldızdoğan - Barışmam

Mustafa Yıldızdoğan - Barışmam

mustafa yıldızdoğan barışmam Küstü yar beni kırdı kalbimi Düğün olsa bayram olsa barışmam Bilemedi kadirimi kıymetim Ağlasa sararsa solsa ölse barışmam Feymani kar yağar boran üstüne Bina yapılır mı viran üstüne Yemin etmedim ya Kur-an üstüne Gayrı bundan sonra ölse barışmam. __________________
  4. Saçlarınızla Barışma Zamanı!

Saçlarınızla Barışma Zamanı!

düz saça şekil verme saçlarım şekil almıyor katlı saça verme saçım almıyor katlı saçlara Saçın hayatımızdaki etkisini anlamak için yapılan bir çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekiyor. Elidor’un, yaptırdığı global araştırmaya göre, genç kızların yüzde 70’i kişiliklerini en iyi saçlarının yansıttığına inanıyormuş. Peki, saçlarla barışmak ve ömür boyu iyi geçinmek için neler yapmak gerekiyor?...
  5. Keten

Keten

Keten Tarih öncesinden beri kullanılan bu kumaş türü koton ile kolayca karıştırılabilir. Ev tekstili, perde, kılıf ve yastıklarda kullanım alanı buluyor.

Sayfayı Paylaş