kesin hiççç barışmam

ışılsu

Yeni Üye
Üye
kesin hiççç barışmam
:sinirli:melekler çok sinir oldum sizinle paylaşmak istedim eşimin teyzesiyle küsüz 4 yıldır falan konuşmuyrz sebeb ben yeni evliyken kaynanamla aramızda biraz olaylar olmuştu bunlar beni başka ilden yabancı diye pek sevmediler ama bu konuşmadığımız teyzesi meğerse hep arkamdan oyunlar çeviriyrmuş bana çok yakın davranıyrdu bu hep anneme benzettim bende onu bazı şeyleri paylaştım onunla mesela kaynanamla ilgili konuşurdu bende evet teyze neden bu bana böyle davranıyr derdim neyse ben bunların yanında az kaldım ve sonra başka le gittik eşimin işi nedeniyle ben yine yalnız kaldım ve kaynanamlara gezmeye 1 hafta kalmaya gittim
gittim ama sabah 7 de indim o ile ertesi gün 12 de geri dönmek zorunda kaldım meğerse neler olmuş ben bunların yanından ayrılınca teyzeyle biz ne konuştuysak fazlasıyla katarak teyze kaynanama anlatmış dediklerimi anlatmış olsa sorun yok neler neler kaynanam bunları bana anlattı bende anne ben bunları dedim evet ama diğerleri yalan dedim biz o gece çok atıştık sabahada teyze geldi kaynanama bende ona sordum sen neden böyle yaptın katarak anlattın bunları dedim dedim oda ölmüş anasının üstüne yemin etti söylemedim diye ama yalan söylemiş biz orda atıştık ben valizimi topladım evde tek görümcem ve teyzesi vardı hemen otogara gittim ve 8 saatlik geldiğim yolu geri gittim düşünün 1 gece kalmak için gelmişim meğerse bu hiç yapılır mı insan evladına ben geri giderkende tam merdivendeyken eşimi aradım oda terket orayı dedi hemen teyzesi elimden teli aldı sen bunu nerden buldun getirdin yaktın başını sen beddualımısın vb dedi ben çoktım gittim o günden beri konuşmuyorduk gecen sene kaynanamın evinde karşılaştık kaynatamda vardı ben yine herseye rahmen bayramdı elini öptüm az oturdular hiç konuşmadık kalktı gitti kaynatam bile aferim kızım dedi neyse bayram dönüşü biz evimize giderken merdivenden inerken buda kapısını açtı baktı biz hemen kapıyı kapattı şimdide eşimin facebookuna çocukları arkadaşlık yollamış eşim çocukları kabul etmş buda kızının kinden eşime canım:ang: seni çok özledim ben teyzen öptüm diye msj atmış ben delirdim tabi sinir oldum ben şimdi bunların gözünde yeğenle teyzeyi ayıran pozisyona düştüm ben o kadınla asla barışmam bu bizle küs diye diğer teyzeleride benle konuşmaz eşimede mırın kırınlar ben onları yılda 1 falan görüyrm ama kadın hem bizle konuşmuyr hemde şimdi eşime msj yazmış bunu sizlele paylaşmak istedim siz olsanız ne yapardınız onların yüzünden yeni evliyken en güzel günlerim ağlayarak geçti hep

çok karışık bir olay ama bence sen eşine karışma o kendisi nasıl istiyosa öyle davransın sana hak veriyosa zaten teyzesine soğuk davranır eğer aksi olursa ozaman sen teksin demektir ne olursa olsun çokda uzatma bence tabiki içinden gelmez ama allah için sadece selamlaşıcaksın unutma eşininde sonuçta teyzesi bırak müdahale etme....

Eşin istediğini yapsın sen tavrını koy böyle insanlardan hayır gelmez.Canınıda sıkma cnm arkadaşım boşwer ne yaparrsa yapsın

canım ya eşin iiyiyi kötüyü ayıracak yaşta sen yasak koydukça cazip gelir eşine sakın kötüleme ve görüşmesine karışma eşinin ama sen tavrını koy görüşmeyeceğini belirt düpedüz iftiraya girio kadını yaptıkları canını sıkma sen allaha havale et canım

Sen barisma,yeri gelince konus,kimsenin isinede karisma,yani karisma derken birak esinle teyzesi konussun.Esin konusuyor diye sende konusacak degilsin.Arada kalmak cok kotu bir durum seni anlayabiliyorum,birak esinde kendisi gorsun ne olup bittigini.

canlarım o üvey teyzesi ve zaten zamanında eşim olup biteni gördü ve beni haklı buldu teyzesinin yalanını yakalamış olduk ben ona karışmadım ne yapmayı düşünüyrsun canım dedim cvp yazmam boşver dedi sen bunu takma boşver takma sen dedi ben onların yüzünden çok ağladım çok çektim beni tanıyıp sevmeye çalışacaklarına tanımadan dışladılar eşim teyzesiyle bir konuşsun gerisini yazmak istemiyrm

tatlım ne karışık bi olaymış bu.ama belliki sende en üzülenlerden olmuşsun.arkadaşlarında dediğin gibi eşin herşeyi görüyor.sanada hak veriyormuş zaten.

ama tatlım daha dikkatli olun.böle insanlardan herşey beklenir.Allah korusun kayınvalidene bire bin katan aynı şeyi eşinede düşünür.Dikkat edin.

Canim ya ne yapacaksin ki,bazi insanlar onyargili oluyor bu durumda elden ne gelirki,mesafeni koru,ellerine kullanacaklari koz verme yeterli.Sen insanligini yap her zamanki gibi,hakli cikacak olan sensin,bos ver bosu bosuna kendinide uzme,degmez uzuldugune.

Geri