gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kesin Inanmayacaksiniz Ama Okuyun!!!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Meksİka Nin Bİr Kasabasinda YaŞli Bİr Adam Ve Karisi YaŞarmiŞ.bİr GÜn Adam DelİrmİŞ Nedenİde Uzaylilarin GeldİĞİnİ Ve Onunla KonuŞtuĞunu 6 Aya Kalmaz DÜnyayi DÜnyayi İŞgal Edeceklerİnİ SÖylermİŞ. İŞİn İlgİncİ Adam 2 GÜn İÇİnde Ortadan KaybolmuŞ.her İnsan Kaybolabİlİr Ancak Adam KaybolduĞunda Adamin Evİnİn Tepesİnde Kİremİtlerİn ÜstÜnde "bİz KaÇirdik" Yazisi Kİremİtlerle YazilmiŞ.

Kadin Adami Aramaya BaŞlamiŞ Her Yerde Kocasini AramiŞ Tam 25 Yil Boyunca Ne Gelen Var Ne Gİden 25 Yilin Sonunda Bİr GÜn Kadinin Kapisi ÇalmiŞ Kadin Kapiyi AÇmiŞ Ve Ne GÖrsÜn 25 Yildan Berİ GÖrmedİĞİ Kocasi Ve TİŞÖrtÜnÜn ÜstÜndede ..........yazili TİŞÖrt Ben 25 Yildir Bu Sİtedeyİm Benİ Bekleme Hanim Sana SÖylemeyİ Unuttum Manyakk GÜzel Bİ Sİte DemİŞ.

Bİz Çikalim Kerevetİne Uzaylilar Ersİn Muradina....
    OkuduĞunuz İÇİn SaĞolun Yorumlariniz ????

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kesin Inanmayacaksiniz Ama Okuyun!!!
    :hhh::hhh:güzelmişşşş

Kesin Inanmayacaksiniz Ama Okuyun!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba olmak çok zor‏ mutlaka ama mutlaka okuyun

baba olmak çok zor‏ mutlaka ama mutlaka okuyun

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu: Sevgili baba; Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve...
  2. Evinizdeki radon gazı tehlikesi burada kesin okuyun...

Evinizdeki radon gazı tehlikesi burada kesin okuyun...

Suadiye Memorial Tıp Merkezi Göğüs Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. İlkay Keskinel, “ evdeki radon tehlikesi ve korunma yolları”hakkında bilgi verdi. Akciğer kanserinde, sigaradan sonra ikinci önemli etken Sigaradan sonra en önemli ikinci akciğer kanseri nedeni olarak kabul edilen radon, renksiz ve kokusuz radyoaktif bir gazdır. Toprakta, kayalarda ve sulardaki uranyumdan köken alır....
  3. greyfurt suyu ıcerken dıkkat(ÇOK ÖNEMLİ KESİN OKUYUN)

greyfurt suyu ıcerken dıkkat(ÇOK ÖNEMLİ KESİN OKUYUN)

Mutlaka aklinizda bilmeniz gereken bir olaydan bahsedecegim. Bundan Yaklasik 1.5 yıl önce arkadaşım çok ciddi bir bas dönmesi yasadi. Aylarca sürdü. Bas dönmesi o kadar kötüydüki oturdugu yerden yere düsüyor. Tv ile izleyemiyor hicbir seyi okuyamıyor. Tekbasina yuruyemiyordu. Hatta uyukusunda bile yataktan dusebiliyordu. Ruyasinda bile basinin dondugunu söyledi. Bu bas donmeleri sonucunda da...
  4. Bİr Şİzofrenİn AŞki (uzun ama okuyun bence çok güzel )

Bİr Şİzofrenİn AŞki (uzun ama okuyun bence çok güzel )

Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmanın acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemle birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize. Mevsimlerden bahardı, sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir coşkulu hissediyordum kendimi. Birçok arkadaş edinmiştim. Mehmet, Can Canının kuzeni Merve ve daha birçoğu... Her gün belirli saatlerde buluşup...
  5. Hapis Cezası Kesin Okuyun Komikkkk

Hapis Cezası Kesin Okuyun Komikkkk

fıkra, hapis cezası, komik fıkralar, en yeniler, buradan bulabilirsiniz Hanımlar tebessüm etmemek elde deil bir okuyun :) Kadın, gece yarısı yanından kaybolan kocasını bulmak için kalkar. Evde yalnızlık içinde, aşağıdan bir ses duyar. Aşağı iner ve tekrar dinlemeye başlar, ama kocasını bulamaz. Biraz daha aramak için aşağı depo'ya iner, orda kocasını dizleri üstüne çökmüş,...

Sayfayı Paylaş