gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kesinlikle ,belki

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yapım :2008, ABD / İngiltere / Fransa Tür :Dram / Komedi / Romantik Yönetmen :Adam Brooks
    Senaryo :Adam Brooks
    Oyuncular :Elizabeth Banks, Rachel Weisz, Ryan Reynolds, Abigail Breslin, Isla Fisher, Kevin Kline, Kevin Corrigan

Müzik :Clint Mansell

Süre :1 saat, 52 dk.
    Gösterim Tarihi :18 Nisan 2008

Özet

Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine gelmiş bir babadır. Anne ve babasının hikayesini öğrenmek isteyen küçük Maya, Will'i geçmişe geri döndürecektir. 1992 yılında başlayan ve üç farklı kadınla apayrı bir ilişki yaşadığı bu hikayede, Will sevgililerinin isimlerini Maya'dan özellikle saklar. Böylelikle Maya annesinin Will'in hangi sevgilisi olduğunu tahmin edecektir. Bayan Hayes Will'in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mıdır?

[​IMG] [​IMG]

YouTube - Kesinlikle, Belki - Definitely, Maybe (Fragman)

kesinlikle ,belki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülhan - Belki

Gülhan - Belki

gözler hep aynı sözler hep aynı güzel ya da çirkin yüzler hep aynı bıraktım kendimi yağan yağmura yaşadım aşkımı bir film gibi sakladım anları bir resim gibi bıraktım kendimi yağan yağmura belki yarın sana dönerim bilmem sarılıp ağlarım kovsan da gitmem belki de yaşar giderim kimseyi sevmeden belki yarın çeker giderim bilmem ağlasan yalvarsan sana geri dönmem belki de yaşar giderim...
  2. Belki Ben...

Belki Ben...

BELKİ BEEN... Belki ben o günden çok daha evvel, köprü başında sallanarak bir sabah vakti gölgemi asfalta salacağım. Belki ben o günden çok daha sonra , matruş çenemde ak bir sakalın izi sağ kalacağım... Ve ben o günden çok daha sonra: sağ kalırsam eğer, şehrin meydan kenarlarında yaslanıp duvarlara son kavgadan benim gibi sağ kalan ihtiyarlara, bayram akşamlarında keman...
  3. Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ;

Özlemimdin belkide ; Sevmek belkide bile bile acık çekmekti. Sonunu düşünmeden o yolda hızla koşarak Bilmezdim sensiz kalacağımı... Gelmiştim sana koşarcasına Kelimeler yetmiyor seni anlatmaya . Bazen ben bile anlam veremiyorum bu sevgiye. Ölümsüzsün belkide bende .... Doymamıştım senin o benden uzak varlığına, vuslatı beklerken Uzak kaldım sana bir ömür boyunca ......

Sayfayı Paylaş