gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kesişen yollar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kesişen yollar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yollardayız

yollardayız

“Mademki insansın, mademki duyuyor, düşünüyor ve seziyorsun, öyleyse büyük hakikati bulmak için gönlünü ve idrakini yoracaksın. Duyduklarını ve bulduklarını münasib kimselere söyleyeceksin.” Mevlana böyle buyuruyor. Bu mantığa göre, düşünme ve hissetme kabiliyetine sahip olmak “düşünme ve hissetme” vazifesiyle muvazzaf (vazifeli) olmak demektir. Akla ve gönüle sahip olan insan düşünecek ve...
  2. Yollar...

Yollar...

Yollar Varsın biraz da yollar çeksin benim cefamı Artık verin çocuklar, artık verin asamı!. Bir başka kainata, bir başka yurda yol var; Siz örtünün garipler siz örtünün abamı! Yorgun düşüp uzandım altında asumanın; Gölgende buldum ey dal bir anne ihtimamı. Şahane manzaraydı dünya sınırlarında Bir kubbenin rüku’u, bir zirvenin kıyamı. Yükseklerinde ömrün dağlar, sular kovuklar:...
  3. Yol Açın, Yolunuz Açılsın

Yol Açın, Yolunuz Açılsın

Hikayemizdeki kral, halkı için geniş bir yol yaptırmaya karar vermiş. Yapımı tamamlanan yolu halka açmadan önce hatırlarda kalacak bir yarışma düzenlemek istemiş. İsteyen herkesin bu yarışmaya katılabileceğini ilanmiş ve yarışmanın sonunda bu yoldan ''en güzel geçecek'' kişiyi kendisinin belirleyeceğini söylemiş. Yarışma günü memleketin her yerinden insanlar başkente akın etmiş. Bazıları en...
  4. Yol

Yol

Tek şeritli ve düz yol İslam dini ve bu dinin koyduğu prensiplere, tali ve çok yollar dine sonradan sokulan bid'at ve hurafelere, Anayola çıkan tali yol, insanı hakka götüren iş ve fiillere, doğru yolu bulmaya, İslamla şereflenmeye, günahları tterk etmeye, Yol olduğu halde bunun dışında yürümek dinen bozukluğa, Yolunun kesilip, eşyalarının alınması dostondan dolayı sıkıntıya girmeye, Doğru yol...
  5. KesİŞen Kuvvetlerİn BİleŞkesİnİn İncelenmesİ

KesİŞen Kuvvetlerİn BİleŞkesİnİn İncelenmesİ

kesişen kuvvetlerin bileşkesi kuvvetlerin bileşkelerinin bulunması bileşke kuvvetin bulunması bileşkesinin bileşkesi deneyi DENEYİN AMACI: Kesişen kuvvetlerin bileşkesini deney yaparak hesaplama. HAZIRLIK SORULARI: 1-Bir cisme farklı doğrultuda ve yönde kuvvetler uygulandığında cismin hareket doğrultusu ve yönü hakkında ne söylenebilir? 2-Cismin hareket doğrultusu...

Sayfayı Paylaş