gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Keşişleme Ne Demek ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Keşişleme Tanımı Keşişleme Ne Demek Keşişlemenin Anlamı Nedir

Bu yazımızda yönlerden birinin de adı olan keşişleme ne demek öğreneceğiz melekler :)

Keşişleme: İstanbul yöresinde güneydoğudan esen rüzgâra denizcilerin verdiği addır. Uludağ'ın eski adı olan Keşiş dağının yönüne göre adlandırılmıştır. Gündoğusu ve kıble arasında 135 dereceden esmektedir. Bir diğer adı da akyeldir.

Keşişleme Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı nedir lütfen bu kelimenin açıklamasını yani ne anlama geldiğini bana yazın.
  3. Keşişleme Rüzgarı Nedir

Keşişleme Rüzgarı Nedir

Keşişleme Rüzgarı Nedir arkadaşalr bilgi verin lütfen!
  4. Selfie Nedir? Ne Demektir?

Selfie Nedir? Ne Demektir?

selfie nedir, selfie ne demektir, selfie anlamı Sevgili melekler, son zamanlarda sıklıkla duyduğunuz "selfie", bir instagram çılgınlığı. Resim paylaşma platformu olan instagramda yayılan bu çılgınlık, hesap sahiplerinin kendi kendilerine resimlerini çekip bunu sosyal paylaşım hesaplarından yayınlamalarına deniyor. Son olarak geçtiğimiz gece düzenlenen Oscar Ödül Töreninde sunucu...
  5. Fezleke Nedir Ne demektir?

Fezleke Nedir Ne demektir?

fezleke nedir, fezleke ne demektir, fezleke ne anlama geliyor Son günler de fezleke kelimesini oldukça sık duyar olduk...Özellikle sosyal paylaşım ağlarında espirili bir şekil de dolaşan fezleke kelimesinin ne olduğunu ne anlama geldiğini merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz. Fezleke, her hangi bir kararın ya da sorunun kısa yazımı ya da anlatımına denirfezleke Fezleke hukukta...

Sayfayı Paylaş