Keşke bi yeniden başlat seçeneğimiz olsaydııııııııı

AYBİGE

Yeni Üye
Üye
Keşke bi yeniden başlat seçeneğimiz olsaydııııııııı
kapat.jpg

Bu sabah otururken farkettim de bilgisayarımda bi yanlışlık yaptım.Düzenledim derken yeniden başlatmamı istedi ve başlattımda...hiç bişey olmamış gibi yeniden başladım herşeye.Üzüldüm bu duruma tabi...keşke bizim de olsaydı bi yeniden başlat seçeneğimiz.neler neler olurdu bu dünyada kötüler daha kötü iyiler daha iyi...aslında düşünüyorum da bu düzen de yaramazdı bize...şöyle bi kafamda canlandırdım da iyi biri bu seçeneğe tıklarsa çok yaptığı her neyse çok çok daha iyi yapabilir.mesela birinin kalbini daha çok kazanabilir...ama bi de kötünün eline geçerse vay halimize sevgili melekler...çok daha kusursuz bir cinayet, hırsızlık, gasp...aman diyorum kendi kendime bırak olmasın varsın böyle bi seçenek...ama iyilik meleği insanlar için olsa ne iyi olurdu değil mi...benim öyle bi seçeneğim olsaydı...daha çok ders çalışarak memur olurdum...namazımı kılar, eşimle ilgilenir, evimi toplar süpürür işime giderdim....şimdi ki gibi kitap elimde çalışmamış olurdum...peki ya sizler neler yapardınız meleklerim

Geri