gebe
  1. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Keşke demeyi artık bırakın

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

Eğer; ilerde bir gün arkanı dönüp KEŞKE demek istemiyorsan, üç şeyi doğru seç. Eşini doğru seç.
    Doğru eş her zaman uzun zaman flört ettiğin kişi değildir.
    Önemli olan kısa zamanda da olsa fikirlerinin uyuştuğu,
    Yaşam tarzlarının benzediği,
    Espri anlayışının yakın olduğu,
    Zor zamanlarında hep yanında olacağını bildiğin,
    Dertlerini, sevinçlerini paylaşabileceğin,
    Fikirlerine, olaylara bakış açısına güvendiğin,
    Senin fikirlerine saygı duyan,
    Konuşmaktan sıkılmayacağın,
    Hayata küstüğün zaman seni kabuğundan çıkarıp eğlendirebilen,
    Gözlerine baktığında ne söylemek istediğini anladığın,
    Aynı zamanda iyi bir arkadaş,
    Fiziksel görünüşün dışında da seni sen olduğun için sevebilecek ve
    bunu kaldırabilecek birini eş olarak seçmelisin! ! !
    Dünya da böyle biri var mı? diye sorabilirsiniz şimdi. Emin ol var! Tabii ki sayıları fazla değil. Hatta hayatta insanın karşısına ya bir ya da iki kere çıkar, belki de hiç çıkmaz... Önemli olan onu fark edebilmek.
    Eğer bu satırları okunduğunda aklından bu özellikleri barındıran bir isim geçirmişsen çok şanlısın. Ne olursa olsun onunla birlikte olmak için elinden geleni yap.
    Çünkü bir daha onun gibisini bulma şansın çok az emin ol. Bütün aptal aşıklar gibi ilk hareketi ondan beklersen çok geç kalırsın..
    Eğer bu satırlar sana böyle birini çağrıştırmıyorsa ya da şu an evliysen yapacak bir şey yok. Ama henüz bekarsan onu aramaya hemen başla! Onu fark edebilmek için sadece etrafına bakman yeterli olacaktır. Çünkü o da sana bakıyor olacak!
    İşini doğru seç...

Doğru iş rahat iş değildir.
    Çok kazandıran iş de değildir.
    Kariyer de değildir.
    Klimalı büro ortamı da değildir.
    Doğru iş olmaktan zevk aldığın yerdir.
    Sabahleyin kalktığında gitmekte üşenmediğin, bıkmadığın yerdir.
    Tabii yanında rahatlık, para, kariyer varsa ne ala...
    Arkadaşlarını doğru seç.

Çok sayıda arkadaşın olması "iyi arkadaşın" olduğunun ispatı değildir. Güzel günlerdeki arkadaşlıklar geçicidir.
    Mutluluklarının yanında, acılarını da paylaşabileceğin,
    Fikirlerine ihtiyaç duyabileceğin,
    Her zaman yanında olmasını isteyeceğin,
    Senin madden değil manen zengin eden,
    Bir tek arkadaş sana çok şeyler katacaktır

2. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Keşke demeyi artık bırakın

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Keşke demeyi artık bırakın

Arkadaşlarını doğru seç.

Çok sayıda arkadaşın olması "iyi arkadaşın" olduğunun ispatı değildir. Güzel günlerdeki arkadaşlıklar geçicidir.
    Mutluluklarının yanında, acılarını da paylaşabileceğin,
    Fikirlerine ihtiyaç duyabileceğin,
    Her zaman yanında olmasını isteyeceğin,
    Senin madden değil manen zengin eden,
    Bir tek arkadaş sana çok şeyler katacaktır

bunu anladıgımda ıyıkı iş işten gecmemıstı....

Keşke demeyi artık bırakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık keşke bile diyemiyorum...

Artık keşke bile diyemiyorum...

Senden sonra geçtiğin yollardan geçmeye karar verdim.. Yine istanbul'un sahilindeyim..Deniz ve ben.. Gözlerim dalıyor biliyor musun? Denize uzun uzun, hiç görmemiş gibi bakıyorum..Gülümsüyor bana o da..Sanki herşey karşılıklı dercesine kulağıma fısıldıyor.. Dayanamıyorum artık ya..Pes demek bu kadar kolay mı? Veya ben kolay kolay mı pes derim..Demekki var bişeler, demekki artık koptu hayat...
  2. Dantel modası artık geçti demeden önce...

Dantel modası artık geçti demeden önce...

Dantelden vaz geçemeyip artık dantel modası geçti diyen hanımlar bunu demeden önce bu bilgileri ve fikirleri okuyup gözden geçirin belki fikriniz değişecektir. Dekorasyonda modernizm esintileri ile birlikte, dantelleri evlerimizden iyice uzaklaştırdık. Bu yüzden dantelleri özleyenlere birkaç önerimiz var! Kimi zaman bir sehpanın üzerini süsleyen, kimi zaman örtü kenarlarına geçirilmiş...
  3. keşkelerim

keşkelerim

arkadaşlar bugün efkarlı günlerimden birindeyim galiba yine eskiyi düşünüp keşke dediğim okadar çok şey varki keşke evlenmeseydim küçük yaşta keşke bukadar erken yaşamasaydım hayatın kötü yanlarını keşke bana yapılan haksızlıklara susmasaydım kendimi şimdiki gibi savunabilseydim keşke eşim beni yapboz gibi bozupta yeniden şekillendireceği zaman ona dur ben buyum diyebilseydim şuan kendimi...
  4. Keşke demeden anlayabilmeli...

Keşke demeden anlayabilmeli...

keşke demeden önce Keşke demeden anlayabilmeli... Gerçektende keşke demeden anlayabilsek.. Ama hayat bu herkesin biryerlerde keşkeleri vardır.. Bazen olur ya; yorulup kaldığımızda bir yerlerde, yaşamdan bir nefes daha almak istedigimizde, dönüp bakmalıyız aynaya... Sırtımızı dönmek fayda etmez dağlara... Ne zamana kıymalı insan ne de keşkelerine ağlamalı, bunalıp kaldığında bir köşede......
  5. Kıskançlığı Bırakın Artık

Kıskançlığı Bırakın Artık

Yazdığım başlığa bakmayın siz.Öyle bırakın diyince bırakılmıyor ki:SSeviyorum ki kıskanıyorum.Başkasıyla paylaşamam ben aşkımı ya.Bendne başkası bakmasın ona.Elleirni benden başkası tutmasın.Ben onun karısıyım bana baksın beni sevsin.Kıskancım işte kıskançç:seker: Genç-yaşlı, kadın-erkek herkes hayatında en az bir kere kıskanır. Aşık olunan kişinin başkasına ilgi göstermesi, şüpheli...

Sayfayı Paylaş