keşke demeyın hiçbirzamam:(

su

Yeni Üye
Üye
keşke demeyın hiçbirzamam:(
bazen bu soruyu çok düşünüyorum hep aklımın bir döşesinde bu soru acaba mutlu olmak benım ellimdemıydı ? diye ama cevabını birtürlü bulamıyorudum ama artık biliyorumm mutlu olmak için caba harcamadımkı hiçbir zaman hep yarım bıraktım kendımı yarım kaldım ben yaptım bunu istemeden yaptım belkı ama ben yaptımm sevdım ama sevilmek için caba harcamadım işte bu benı hayata küstürdü savaşmak yerıne vazgeçmeyı sectim hep yolun başında geri döndum bu yol bitmez dıye sonuna kadar yürümedım korktum hep yenıilen ben oldum kendım yaptım bunu kendıme 4sene öncee başlamıştı benim hikayem aslında ama ben daha yenı anlamıştım bunu anca kafam danak etmişti o tarıh kulaklarımda cınaladıgı zaman anlamıştım herşeyi17.09.2006 ogun ona gidip onu nekadar çok sevdiğimi söylemek istemiştim ilk defa birine senı sevıyorum dıyıcektım içim içime sığmıyordu biran önce onu bulup söylemelıydım evet ogun ona onu nekadar çok sevdiğimi söyleyemedım saatler saatleri gunler gunleri aylar ayları yıllar yılları kovaladı dakı ben gecen zamanı bugun anlayana kadar bir ablam vardı delice sevdiğim çocugun (yengesi )oturuyorduk arkadaşlar ve yengesi çok tatlı :)bir oğlu var nezmn doğdu bu dedim baana 17.09.2006 dedi biranda kulaklarımda cınladı bu tarih avaz avaz bana bağırdı sen yaptın bunu kendıne evet arada 4sene geçmişti ben farketmeden sayamadan koca bir dört sene onu bir tarafa beni bir tarafa atmiştı kader hep keşkeler kaldı içimde neden söylemedın neden dedim tekrar belki herşey çok faklı olurdu dedim:shootout: ama artık çok geçti ne o eskı o olabilirdi nede ben eskı nurdan keşke demeyın hiçbr zmn içinizde ne varsa söyleyın keşkelere bırakmayın hayattınızı belkı merak ediyorsunuzdur neden git ona onu çok sevdiğimi söylemedım dıye korktum evet yıne yolun başında korktum sevmıyorum demesınde korktum keşke dıyorum ona onu nekadar çok sevdiğimi söyleseydım korkmazsaydım hayattımda keşkeler yerıne iyiki söylemişim deseydım ama siz siz olun senı sevıyorum demekten gerçekten korkmayın en azından geçmişe dönüp baktıgınızda keşkeler yerıne iyikide söylemişim dersiniz sevsede sevmesede zaman kaybetmeyınnn savaşı kazanın melekler
:hasta:

Son düzenleme:
canım anladığım kadarıyla ozaman daha 15 yaşında küçük bi kızdın bence bana kızma sakın duygularımı önemsemiyoda deme ama ben daha 15 yaşındaki bi çocuğun bu kadar duygularla keşke demesi bana yanlış geliyo senin hayatın asıl şimdi başlıyo önüne daha ne güzel fırsatlar çıkıcaktır..

" Yapılan şeyler için pişmanlık zamanla geçer ama yapılmamış şeyler için pişmanlık ömür boyu sürer... "

bu söz geldi aklıma yazını okuyunca canım,öncelikle kader kısmet,mutlu olmak bizim elimizde belki tamam ama olacağı varsa oluyor inan.eğer güzel günler göreceksen bişe yapmasan da gelir bulur seni güzellikler,demekki o kişi hakkında hayırlı değilmiş ki bişiler olmamış,ha konuşsaydın belki farklı olacaktı en azından içinde 'keşke' olmayacaktı ama bunda da yok mudur bir hayır?

(((ayrıca hiçbişey için geç değildir)))

Geri