gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek...

* "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek...

* Kafamizda binbir gürültü ugultu bizi allak bullak ettiginde hoparlörlerimizi kapatabilsek...

* Görünüsümüzde degisiklik yapmak istedigimiz zaman,"Görünüm Ayarlari"ndan istedigimiz renkleri, inceligi,büyüklügü, uzunlugu seçebilsek...

* Esyalarimizi kaybettigimizde "BUL" komutuna
    tiklayarak evin her tarafini arayiversek..

* Ev isleri için de bir tiklamayla "YARDIM"a
    ulasabilsek.. .

* Sigorta yaptirmaya ihtiyacimiz olmasa, kendi
    kendimizin Backup'ini alabilsek ve yaralandigimizda hasar gören yerlerimizi yenileyebilsek...

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay hayat ister olduk...

Kolay hayat ister olduk...

kolay hayat hayat kolay KOLAY HAYAT İSTER OLDUK... Kolay hayat ister olduk kolay... Sevgimizi, askimizi bile kolay yasamak istiyoruz.. Bizi yormasin, zorlamasin, basimiza bela olmasin... Istedigimiz zaman olsun, onun disinda yok olsun.. Bir kumandanin ucunda olsun hersey, bir bilgisayarin dugmesinde, bir telefonun tuslarinda.. . Ulasmak, yasatmak, canlandirmak, hissetmek icin caba...
  2. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...
  3. Gel demek bu kadar mı kolay

Gel demek bu kadar mı kolay

gel demek bu kadar mı kolay Gel demek bu kadar mı kolay "Gel" demek bu kadar mı kolay..¿? "Git" demek bu kadar mı kolay..¿? Gün gelir istekler, ihtiraslar insanı boğar... Sen döndün de.. Ben burda mıyım yine? Bıraktığın günkü gibi buldun mu beni yerimde? Duygularda değil, düşüncelerde kaldın sen.. Yarım kalmışlarda, yaşanmamışlarda, acıtanlarda,...
  4. keşke hayat böyle olsa

keşke hayat böyle olsa

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  5. keşke hayatta böyle seçenekler olsa

keşke hayatta böyle seçenekler olsa

hepsini de tıklamak istediğimiz zamanlar olmustur :shootout:

Sayfayı Paylaş