gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

keske istediğim zaman balığa dönüşsemm

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

neden istiyorum cünkü melek balğimla daha yakın olmak onu yakından görmek ve onla yüzmek onla yemek uyumak isterdim .tekrar insana dönüşmek isterdim ahhh ahhh bu da hayal işte ..

keske istediğim zaman balığa dönüşsemm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ruya olsa keske

ruya olsa keske

yha bende kı su ruhsal bulanıklık gecmıyo gecmıyo gecmıyoooo surkelı bı sorunn dogru gıtmıyo hıcbırsey acaba annemın cok mu ahını aldım yada ne bılım bırıleının kalbını cok mu kırdım bebegım olacak ama ınanın kı ne onun varlıgını fark edıyorum nede mutlu olabılıyorum sureklı kavga edılen bı aıle ortamına bı bebek dunyaya getırmek suan benım ıcın cok acı esımle aram hıc ıyı olmuyo bır duzelıyo...
  2. Keskelerinde Faydası Yok.Biliyorsun

Keskelerinde Faydası Yok.Biliyorsun

Nedendir bilinmez ama kücükler hep büyümek ister Doktor olmak ister hasta insanlar hic aci cekmesin, hic kimse ölmesin diye, Polis olmak isterler, dünyada kötü insanlar kalmasin diye Oysa simdi hayat her birini baska bir yere sürükledi Hic biri okudugu masal kitabindaki kahramanlar gibi olamadi, Herzaman gülemediler, Sevdiklerini kaybetmemek gibi bir lüksü yoktu hic kimsenin zorda olsa...
  3. Zaman Makinasına İstediğini Sor

Zaman Makinasına İstediğini Sor

makineye sor efes zaman makinesi şakası zaman makinesi şakası makinası efes yap Konuyu nereye açacağımı bilemedim ve en uygun yer olarak burayı seçtim... Arkadaşlar bu şakayı bana arkadaşım yaptı ve bende yedim:utan:bende başka bir arkadaşımda denedim ve oda yedihahaha çok eğlenceli bir şaka tek yapmanız gereken altaki linke tıklayarak tanıtım videosunu izleyin ister facedeki ister msnedeki...
  4. Bebekler ne zaman balık yerler meleklerim

Bebekler ne zaman balık yerler meleklerim

Bebeğim şu anda 4 aylık meleklerim bebeğime tam olarak ne zaman balık yedirmem gerekiyor. Biliyorsunuz balık tüketimi son derece önem arzetmekte. bilgi verirsenz sevinirim.
  5. Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim ?

Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim ?

Bu konu, Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, balık yağı omega yağ asitlerinden zengin olması sebebiyle vücut için son derece faydalı bir gıda. Bazı anneler de bu faydalı gıdayı bebeklerden mahrum etmek istemeyip vermeyi düşünebilirler. Konumuz bebeklere balık yağının verilip verilmemesiyle ilgili... Omega 3 yağ asitleri için...

Sayfayı Paylaş