gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

keskin sirke küpüne zarar verir atasözünün anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

keskin sirke küpüne külli zarar verir diye bir ata sözü var. Belkide külli kelimesi yoktu içinde her neyse bu atasözünün anlamı ve manasını arıyorum teşekkürler.

keskin sirke küpüne zarar verir atasözünün anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keskin sirke :(

keskin sirke :(

Aslınsa bazılarının derdi yanında benmki biraz hafif kalabilir.Küçüklüğümden beri başıma ne geldiyse bundan geldi diyebilirm.Benim problemim sinirim :( Sinirimden hiçbir şeyi görmüyorum.Herkese bağırıp,çağırıyorum.Kalp kırıyorum.Bir uzmana gitmeti düşündüm ama, o kadar ileri olmadığını düşünüorum.Ne yapsam bilemedim :( :(
  2. ''Allah Balmumu İsteyene Balmumu,Yağ Mumu İsteyene Yağ Mumu verir'' Atasözünü Anlamı'

''Allah Balmumu İsteyene Balmumu,Yağ Mumu İsteyene Yağ Mumu verir'' Atasözünü Anlamı'

allah balmumu isteyene balmumu yağ mumu isteyene yağ mumu verir, atasözü, anlamı, manası, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Allah balmumu isteyene balmumu,yağ mumu isteyene yağ mumu verir'' atasözü herkesin niyetini gösteren bir atasözüdür melekler :) Yani insan neye niyet eder gönlünden ne geçirirse Allah ta onun o niyetine göre karşılığını verir demektir.
  3. kadı, anlatana göre fetva verir atasözünün anlamı

kadı, anlatana göre fetva verir atasözünün anlamı

Kadı Anlatana Göre Fetva Verir Anlamı nedir Kadı Anlatana Göre Fetva Verir ne demek Kadı Anlatana Göre Fetva Verir Atasözünün Anlamı nedir ?
  4. Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Merhaba melekler Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı nedir
  5. Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün açıklaması Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün sözlük Anlamı Daha önce belki duyduğunuz ancak anlamını bilmediğiniz bir atasözünü daha açıklıyoruz melekler :) Kişi, eline geçen fırsattan yararlanmalıdır; çünkü fırsat her zaman ele geçmez. İnsan, geliri bol olduğu, işi yolunda gittiği zaman ilerisi için para biriktirmeye, mal mülk edinmeye bakmamalıdır.

Sayfayı Paylaş