gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kesme şeker örneği kesme şekerin yapılışı şeker örgü modeli modeli şekerin yapılışı Kesme şeker örgüsünün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizlere kesme şeker modelinin nasıl yapıldığını açıklamalı olarak sunuyorum
    İsteğe göre 3( yada 4) düz , 3 ters olarak devam edilirBu böyle 3 (ya da 4) sıra örülür ve daha sonra düzün üstüne ters, tersin üzerine düz 3 sıra daha örülüp birinci sıradaki gibi devam edilir

Kesme şeker örgüsü örneği ve yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Şase Örneği ve Yapılışı

Dantel Şase Örneği ve Yapılışı

şase örnekleri dantel ornekleri ve yapilisi örneklerin yapılışı yatak odası dantel örnekleri ve yapılışı yatak odası modelleri Dantel Şase Örneği ve Yapılışı Öreceğiniz bu danteli somon tonlarında saten ve kurdele ile birleştirdiğinizde gecelikleriniz için şık bir şase elde edeceksiniz. MALZEMELER:Anchor 6 katlı dantel ipliği 50 no. beyaz3 mm’lik saten kurdele - şase için 1 m....
  2. Bambu Örgüsü ve Yapılışı

Bambu Örgüsü ve Yapılışı

Bambu örgüsü nasıl yapılır diye merak eden tüm hanımlar için modelin açıklamalı nasıl yapıldığının bilgilerini paylaşıyorum Yapılışı: İpliğin yönünü kendimize çevirip 1 ilmek düz örülür, Hemen yanındaki diğer ilmek de düz örülür, iplik önden arkaya şişin üzerine atılmış olur, Şişin üzerindeki iplik , düz örülen 2 ilmeğin üzerinden geçirilir , tüm sıra bu şekilde tamamlanır Örgünün arka...
  3. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  4. Çorap Örneği ve Yapılışı

Çorap Örneği ve Yapılışı

corap örnekleri ve yapılışı corap ornekleri çorap örnekleri çorap örneği şişli örneği Kış aylarında ayağınızı sısacık tutacak ve sizi hastalıklara karşı koruyacak çok hoş örgü çorap modelini ve açıklamalı yapılışını hamarat meleklerimiz için paylaşıyorum:) Yapılışı:Örgüye 5 şiş ile çorabın konç kısmından (ağız kısmı) 72 ilmekle başlanır. 72 ilmek 4 şişe 18′er olarak bölünür. 5 şiş ile sırayla...

Sayfayı Paylaş