gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kesme Tahtası ile Kestiklerinizi Ölçün

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Kesme tahtası mutfaklarda çok sık kullandığımız bir gereç birde kestiklerinizi tartıyorusa dahada kullanışlı hale gelebilir değilmi?

İşte bu alet o işe yarıyor; önce kesiyorsunuz sonra kestiklerinizi ölçüyorsunuz.Yemeklerle çok haşır neşir olanlar göz kararını iyi tuttursada yeni başlayanlar için vazgeçilmez olabilir.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa bu şey süper mişşş

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    süperrrrrrrrr her ewe lazımmm:D

Kesme Tahtası ile Kestiklerinizi Ölçün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişiliğinizi Ölçün

Kişiliğinizi Ölçün

Bu test birçok profesyonel kuruluş tarafından insanların iç dünyalarını ve insanlarla ilişkilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır. Testin sonuç kısmına bakmadan hemen çözmeye başlayınız. Cevapları geçmişinize göre değil, şimdiki durumunuza göre veriniz. 1. Kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz? (a) Sabahları (b) Öğlenden sonra ve akşama doğru (c) Gecenin ilerleyen...
  2. teknolojik doğrama tahtası

teknolojik doğrama tahtası

jülyen doğrama aleti doğrama tahtası meyve şekilleri Yemek yaparken doğradığımız malzemenin ne kadar ağırlığı olduğunu bilmek istermisiniz ? O zaman bu doğrama tahtası tam biz melişlere göre. Malzemeyi doğradıkve ağırlığını bilmek istiyoruz. Yada bir yerden yemek tarifi aldık ve orada bize 50 gr. bir malzeme ekleyin diyor. ben şimdi nasıl ayarlıyayım 50 gr. mı derdi bitti.İşte kurtarıcımız....
  3. aklını ölç

aklını ölç

aklını ölç akıllı mısın testi akıllımısın testi Akıllı mısın ölç de görelim:) Akıllı biri misiniz?
  4. Nöroloji Testi ile Dikkatini Ölç!

Nöroloji Testi ile Dikkatini Ölç!

nöroloji testleri nöroloji testi ile dikkatini ölç dikkatini ölç nörolojik testler testi Meleklerim bu nöroloji testini yapın ve Alzheimer riskinizi öğrenin.Ben bu gün hasta olduğumdan mıdır nedir geçemedim testi.Bakalım sizler neler yapacaksınız... Bu gerçek nöroloji testini yapın, Alzheimer riskinizi ölçün. Rahatça oturun va sakinleşin, aşağıdaki üç işlemi bir dakikadan kısa sürede...
  5. Kesme Tahtası

Kesme Tahtası

Bu kesme tahtası, şık ve kullanışlıdır. Tasarımda farklı ve tekdüze olmayan renk seçenekleri bulunur. Her mutfakta uygun görünebilir.Mutfakta pratiklik önemlidir. Kolaylık ve fonsiyonellik entegre edilmiş olan mutfak gereçleri kulanış açısından rahatlık sağlar.

Sayfayı Paylaş