gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kestiği ağaçlar sonu oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Ağaçları kesti, traktöre yükledi. Ama talihsiz bir kazaya uğradı. Edirne'nin İpsala ilçesinde kestiği ağaçları traktör römorkuna yükleyen bir kişi, ağaçların kayarak üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
    Edinilen bilgiye göre, Paşaköy'ün Manda Koru mevkisinde bulunan kavak ağaçlarını keserek traktör römurkuna yükleyen S.Ö., bu sırada ağaçların kayarak üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Jandarma ekipleri, S.Ö.'nün kesin ölüm nedeninin tespiti için cesedi Edirne Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
    internethaber.

2. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kötü bi durum üzüldüm...

3. elcin121

elcin121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ailesine baş sağlığı diliyorum

Kestiği ağaçlar sonu oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  2. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  3. Sonum ol

Sonum ol

Senin doğru zamanların benden çok öncelerde kalmış sevgilim. Ben hep yanlış zamanlara mecburum şimdi. Kış güneşine aldanıp açan çiçekler gibi mevsimsiz solacak olsa da sana olan aşkım, inadına seviyorum seni. Yalancı sıcağını seviyorum sevgilim. Zarar göreceğimi bile bile. Sonunda solacağımı bile bile seviyorum seni. Sana açıyorum yüreğimi, biliyorum ki güneşin umurunda değildir mevsimsiz...
  4. Fotoğraf ağacı ile sevdikleriniz evinizin dekoru olsun

Fotoğraf ağacı ile sevdikleriniz evinizin dekoru olsun

Fotoğraf ağacı fotoğraf asılan metal ayak Sizde evinizde farklılık yaratmak istiyorsanız ve farklı tasarımları seviyorsanız fotoğraf çerçeveleri yerini alan hemde daha dekoratif duran bu fotoğraf ağacını evinizin bir köşesine koyabilir, sevdiklerinize ve anılarınıza daha yakın olabilirsiniz.
  5. Ağaç kütüğü sehpa olmuş

Ağaç kütüğü sehpa olmuş

Ağaç sehpa örneği Orta sehpa modelleri Ağaç kütüğü sehpa modeli farklı bir görünüme sahip.o, Orta sehpa modelinde değişik bir diyazn arıyorsanız sizde bir ağaç kütüğüne cam kestirerek onu sehpaya dönüştürebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş