gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kettle - Çay Makinesi - Su Isıtıcısı

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kettle tamiri arçelik çaycı arçelik çaycı fiyatları fiyatları kettle çeşitleri Melekler, bu yukarıda bahsettiğim aletgillerden özellikle çay makinesi versiyonuna sahip olanlara sorum olacak.
    Bilinçli olarak tercih ettiğiniz bir marka veya model var mı?

Benimki sigortalar tamir ettirilmeden priz yüzünden yandı da... Dayanıklı birşey almak istiyorum artık :( Gerçi yanan da oldukça kaliteli ve dayanıklı geçinenlerdendi ya neyse...

2. prenses25

prenses25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kettle - Çay Makinesi - Su Isıtıcısı
    ben arçelik tiryaki kullanıyorum ve çok memnunum,ablamın da arzum çaycı o da çok memnun ayrıca fiyatı da arçelikten daha uygun.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kettle - Çay Makinesi - Su Isıtıcısı

Teşekkür ederim Prenses25, benimki de Arçelik idi... O nedenle sordum. Yine Arçelik düşünüyorum ben de. Alışkanlık galiba :)

Kettle - Çay Makinesi - Su Isıtıcısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugatti kettle

Bugatti kettle

bugatti kettle MUTFAKTA KUŞKUSUZ EN BÜYÜK YARDIMCILARDAN BİRİ DE KETTLE SU ISISTICIMIZ YANİ :) BUATTİDEN ÇOK ŞIK ÇOK KULLANIŞLI BİR KETTLE RENK SECENEKLERİDE MEVCUT 360 ° DÖNEBİLEN TABANI DİJİTAL 0ÖSTERESİYLE AYET ÜZEL
  2. Kettle modelleri

Kettle modelleri

kettle modelleri kettle modelleri, çeşitleri, ilginç modeller burada arkadaşlar. Mutfakta ki işimizi kolaylaştıran ve hatta mutfakların vazgeçilmezi olan kettle modellerini sizler için sunuyoruz Melek'ler.
  3. Kettle ve Temizliği

Kettle ve Temizliği

kettle, nedir, nasıl temizlenmelidir, modelleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kettle, yani elektrikli su ısıtıcısı günümüzde neredeyse her evde kullanılan bir mutfak eşyası. Elektrikli su ısıtıcılar, ısıtıcı aksamı direk olarak su ile temas ettiğinden dolayı suyu, ocak türü ısıtıcılardan çok daha hızlı kaynar hale getirir. Fakat suyun içinde bulunan...
  4. kettle nasıl çalışır

kettle nasıl çalışır

Kızlar bu ketıl yani kettle nasıl çalışıyor nelere dikkat edelim birde içi kireç tuttuğunda nasıl temizleriz.
  5. Kettle Nasıl Kullanılır ?

Kettle Nasıl Kullanılır ?

su ısıtıcı kettle su ısıtıcı rezistans su ısıtıcı nasıl temizlenir Hepimizin evinde kullanım kolaylığı ve hızı sebebiyle su ısıtıcı bulunur melekler :) Elektrikli ve sıcak bir alet olduğu için kullanırken çok dikkatli olmamız gerekir. Bu makalemizde kettle kullanırken nelere dikkat etmemiz gerektiği ve kettele temizliği hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz... - Isıtıcıyı ve...

Sayfayı Paylaş