gebe
?

Kevin Costner Atatürk'ü Oynasın mı?

1. Hayır, Türk oyuncular dururken o niye oynasın?

83,3%
  2. Evet, Türk oyunculardan daha iyi oynar bence

oy sayısı 0
    0,0%
  3. İlgilenmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Fikrim yok/Yorum yok

16,7%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kevin Costner Atatürk'ü oynasın mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Siz ne diyorsunuz? Kevin Costner Atatürk rolünü oynamalı mı? Yoksa Türk oyuncular mı oynamalı?

2. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kevin Costner Atatürk'ü oynasın mı?
    Bence türk oyuncular oynasın Çok iyi oynayan oyuncularımız varken kevin constnere gerek yok kaldıki Atatürk gibi birisini ancak bir türk oynayabilir

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle katılıyorum, bizim çok iyi oyuncularımız var, bu gurur onlara daha çok yaraşır, anlamını da bilirler...

4. nagehan

nagehan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok iyi türk oyuncular varkenAtatürk'ü bir yabancının oynamasını doğru bulmuyorum,Haluk Bilginer reklam filminde gayet iyiydi!

5. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yorumsuz kalma hakkimi kullaniyorum

Kevin Costner Atatürk'ü oynasın mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AtatÜrk'Ü Duymak

AtatÜrk'Ü Duymak

Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kışı ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak gibi. En yakınlar...
  2. benimle oyna

benimle oyna

Ellerini çırp bir iki Ellerini çırp benim gibi Ellerini salla bir iki Hadi salla benim gibi Ellerini sar bir iki Bir ileri bir geri Ellerini şaklat bir iki Bir birini bir ötekini Şimdi kavuştur ellerini Dinlendir parmaklarını
  3. Kevin Costner Kimdir, Resimleri var mı

Kevin Costner Kimdir, Resimleri var mı

Merhaba kızlar ben koyu bir Kevin Costner hayranıyım benim gibi Kevin Costner hayranları olan arkadaşlarımdan Kevin Costner Kimdir diye bilgi istiyor ve ayrıca Kevin Costner resimlerini rica ediyorum.
  4. Kevin Costner 'ın Hayatı Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Kevin Costner 'ın Hayatı Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Kevin Costner ve Resimleri Kevin Costner Biyografisi ve Resimleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir otel odasında ölü bulunan dünyaca ünlü şarkıcı Whitney Houston (Whitney Houston'ı i I will always love you şarkısıyla hatırlıyoruz.) ile oynadığı Bodyguard filmiyle hafızalara yer eden ünlü şarkıcı ve oyuncu Kevin Costner hayatı hakkında elimizde olan bilgileri ve resimleri sizlerle...
  5. Atatürk'ü sevmek

Atatürk'ü sevmek

Konuşma softa Söyleme yobaz Sen ATATÜRK'Ü sevmek Ne demektir bilirmisin Bir dirhem aklın beynin yoksa Sen ATATÜRK'Ü görmek Ne demektir bilirmisin Olmasaydı yaşarmıydın Söyle dini ni imanı nı Kim bilir hangi milletin Olacaktın şimdi evladı Dil uzatmaklamı buldun Söyle ahı isyanı feryadı Sen ATATÜRK'Ü yaşamak Ne demektir bilirmisin ***** esir alırlardı Acımadan bacını teslim Kalırmıydı senin...

Sayfayı Paylaş