gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KEY ne zaman ödenecek?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

7 Temmuz'da bankaya gidenler şok oldu. Hesaplarına para yatmamıştı. Peki bu KEY ne zaman ödenecek? İşte yeni ödeme tarihi; [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]
    Konut Edindirme Yardımı (KEY) ödemeleri 7 Temmuz'da yapılacaktı. Ancak 2 gün geçmesine rağmen ne ödemeler yapılıyor, ne de yetkililerden bir açıklama var. Gayri resmi açıklamalara göre ödemeler Ağustos ayının ortasına sarkmış

7 TEMMUZ'DA ÖDENECEKTİ
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Haziran ayı ortasında Hazine Müsteşarlığı ile yapılan toplantı sonrasında takvim netleştirilmiş, KEY ödemelerinin Ziraat Bankası'nın müsait olduğu 7-20 Temmuz arasında yapılacağı açıklanmış, 30 Haziran’a kadar hak sahiplerine ilişkin listenin Ziraat Bankası’na gönderileceği belirtilmiş, hatta hak sahiplerinin ne kadar alacağı olduğunu görebilmesi için bir internet sitesi bile kurulmuştu.

MEHMET ŞİMŞEK AÇIKLAMIŞTI
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Bu arada "KEY 7 Temmuz'da ödenmiyormuş" diye çıkan bir dedikoduyu bizzat Devlet Bakanı Mehmet Şimşek yalanlamıştı ve "7 Temmuz'da ödeme başlıyor" demişti.

7 TEMMUZ'DA HAK SAHİPLERİ ŞOK OLDU
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Ancak 7 Temmuz'da bankaya giden hak sahipleri banka görevlililerinden henüz ödemelere ilişkin paraların hesaplara yatırılmadığını öğrenince şok oldular. Ödeme yapılmadığı gibi, iki gün geçmesine rağmen yetkililerden herhangi bir açıklama da gelmedi.

AĞUSTOS ORTASINA KALDI
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Ulaşılan yetkililer resmi olmamakla birlikte Hazine'nin müsait olmaması nedeniyle ödemenin Ağustostan önce yapılamayacağını hatta Ağusto ortasını bulacağını söylüyorlar...
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
    [FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]internethaber.com
    [/FONT]

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: KEY ne zaman ödenecek?
    paylaşım için saol

KEY ne zaman ödenecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek

2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek

2012 Zamlı Memur Maaşları ne zaman ödenecek bu konuda haberiniz ya da bilginiz varsa lütfen bu sayfadan bana da yazın arkadaşlarım.
  2. Key Ödemeleri 2012 Ne Zaman

Key Ödemeleri 2012 Ne Zaman

Key Ödemeleri 2012 Ne Zaman ? Arkadaşlar Key Ödemeleri hakkında bilgisi olanlar, sizden Key Ödemeleri 2012 Ne Zaman tarihini yazmanızı istiyorum.
  3. 2012 Key Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak

2012 Key Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak

2012 Key Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak arkadaşlar biliyorsanız lütfen detaylı bir şekilde yazın.
  4. Bağkur basamak farkları ne zaman ödenecek

Bağkur basamak farkları ne zaman ödenecek

Bağkurlulara basamak farkları4 ne zaman ödenecekbir kaç yerde bununla ilgili haberler gördüm konuyla alakalı bilgisi olanlar var mı ?
  5. Öğretmenlere 700 TL Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek 2012 2013

Öğretmenlere 700 TL Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek 2012 2013

Bir ilkokulda öğretmenim ve öğretmenler için 2012 2013 öğretim yılında 700 TL lik bir kırtasiye yardımı var. Acaba haberiniz var mı bu kırtasiye yardımını bizler ne zaman hangi tarihte alacağız. Bilsigisi olan kişilerin yazmasını rica ediyorum. Öğretmen Eda.

Sayfayı Paylaş