gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KEY'iniz azsa itiraz edin

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tam 8 sene KEY kesintisi yapılmıştı. Ama eline 21 YTL tutuşturdular. İtiraz etti. Tam 1227 YTL aldı. Siz de itiraz etmek isterseniz işte yapacaklarınız; Dün başlayan KEY ödemeleri çıldırtıyor. Önce internet siteleri çöktü; kimse kaç lira alacağını bilemeden bankaya gitti. Üstüne üstlük, bankaya gidenler beklediklerinden çok az parayla karşılaştılar. İtiraz edenlerden biri tam 60 kat fazlasını aldı. Bir uyarı: Paranın beklediğinden daha az olması durumunda itiraz hakkınızı kullanabilmeniz için bankadan ödeme makbuzu almayı unutmayın.

8 YILA 21 YTL VERDİLER
    KEY ödemeleri yapan Ziraat Bankası Emirgan Şubesi’nde ilginç bir olay meydana geldi. 1987-1995 döneminde düzenli olarak ödemesi yapılan Burhan Karakaş'a sadece 21 YTL ödendi. Burhan Karakaş’ın 3 ay içinde itiraz hakkı vardı. Karakaş, hakkının daha fazla olduğuna inandığını ancak nasıl itiraz edeceğini bilmediğini, banka tarafından kendisine makbuz da verilmediği için itiraz etmesinin olanaksız olduğunu söyledi.

YANLIŞLIK OLMUŞ
    Makbuz talebi için başvurulan banka müdür yardımcısı, “Para yatırılırken makbuz verilir, para çekilirken makbuz vermiyoruz” dedi. İstek üzerine makbuz verebileceklerini söyledi. Burhan Karakaş makbuz almayı beklerken ekrandan alacağını kontrol eden başka bir yetkili KEY alacağının 21 YTL değil, 1.277 YTL olduğunu söyledi.

internethaber.com

KEY'iniz azsa itiraz edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aza

Aza

Bakınız; Organ, Üye.
  2. itiraz

itiraz

Rüyasında bir şeye itiraz eden kimse iş yaşamında kendisine hazırlanan bir komployla karşı karşıya demektir.
  3. Emekli maaşınızdan kesinti yapılıyor.. İtiraz edin!!

Emekli maaşınızdan kesinti yapılıyor.. İtiraz edin!!

sgk kesinti itiraz dilekçesi emekli maaşı itiraz dilekçesi ssk kömür kesintisi emekli sendikası kesintisi ssk sendika Son derece yanlış olan bu uygulamadan haberiniz varmı bilmiyoruz.. Ama etrafınızdaki yakınlarınızıda uyarmak için bu yazıyı okumanızı öneriyoum.. SGK, internet sitesinden emeklilerin durumlarını öğrenebilmeleri için bir pencere açtı. SGK'nın internet sitesine girip 'Emekli...
  4. İtiraz ya itiraz

İtiraz ya itiraz

Hani insan bazen alışveriş yapmaya yada ölesine gezmeye çıkar ya .Şöle şalaş rahat bişeler giyer saç baş önemsiz şöle tepeden toplanır spor ayak. sıfır makyaj.Hıhhh işte ben bazen öle dışarı çıkıyorum bide ne göriyim karşıdan şık giyimli topuklular bol makyaj sinir oluyorum işte ozaman kendimi çirkin hissediyorum kıskançlık değil ama öyle oluyorum işte mesala topuklu ayak. giymeyince kendimi...
  5. Evlenmeye itiraz

Evlenmeye itiraz

EVLENMEYE İTİRAZ Evlenme dosyası hazırlanırken evlenme gününden önceki günün mesai saati bitimine kadar ilgililerce, tarafların evlenmeye ehil olmadıkları veya evlenme manilerinden birinin bulunduğunu ileri sürerek evlenmenin yapılmasına yazılı olarak itiraz edebilirler. Evlenme gününde yapılan itirazlar kabul edilmez. Evlenme manileri dışında bir sebebe dayanarak itiraz dilekçesinde...

Sayfayı Paylaş