gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

KGS Kalkıyor Yerine HGS Geliyor !

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hgs nedir kgs nedir

Sevgili melekler, köprü ve otoyol geçişlerinde trafiği yavaşlatan unsurlardan biri olan KGS (kartlı geçiş sistemi ) artık kaldırılıyor ve yerine HGS (hızlı geçiş sistemi) getiriliyor. Konuyla ilgili detaylar şöyle...

8 milyon KGS kartın yerini HGS kartlar alacak. 5 liraya satılacak etiketler, binlerce PTT şubesinden alınabilecek. Büfelerde, marketlerde benzin istasyonlarında doldurulabilecek.

İstanbul başta olmak üzere otoyol ve köprü geçişlerinde trafiğin akışını yavaşlatan Kartlı Geçiş Sistemi (KGS) tamamen bitecek. Bunun yerini ‘Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)’ alacak.

KGS Kalkıyor Yerine HGS Geliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hgs

hgs

ben ilk defa hgs çektiicem çok korkuyorum 2 yıllık evliyim rahmimde çatallanma ve yapışıklık varmş yumurtalarım da da kis bilginizi alabilirmiyim bu konularda bilen varmı
  2. İşlevsel mobilyalar ile yer sorununa çözüm geliyor

İşlevsel mobilyalar ile yer sorununa çözüm geliyor

Portatif mobilya Dar alan çözümleri İlanlara bakıyorum bir çok inşaat firması 1 + 1 daireleri satışa sunuyor. Benim evim 3+1 olmasına ve 2 kişi yaşamamıza rağmen zor sığıyorum. Özellikle bebek gelince bir odamız bebek odası olacak ev bize epey dar gelecek. O yüzden bu işlevsel mobilyaları çok beğendim.
  3. Bülent Ersoy'un Yerine Volkan Konak Geliyor!

Bülent Ersoy'un Yerine Volkan Konak Geliyor!

bülent ersoy show bitti mi, bülent ersoy, volkan konak yeni programı Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta olaylı bir şekilde programına son verilen Bülent Ersoy yerine Volkan Konak geliyor. "Kuzeyin Oğlu" adlı show programıyla ekrana gelmeye hazırlanan Volkan Konak, her pazar 22:45'te Show Tv'de yayında olacak. ‘Bülent Ersoy Show’ programını bitirdikten sonra Show TV...
  4. O Ses Türkiye Murat Boz'un Yerine Kim Geliyor?

O Ses Türkiye Murat Boz'un Yerine Kim Geliyor?

o ses türkiye, murat boz, o ses türkiye jürisi Sevgili melekler, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasının ardından yarışma programlarında görev almak üzee yarışmalar arasında isim kaydırdığını biliyoruz. Bu sebeple önümüzdeki sezon Yetenek Sizsiniz yarışması için jüri koltuğuna O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinden Murat Boz oturacak. Merak edilen ise Boz'dan boşalan koltuğa...
  5. HGS müşteri hizmetleri

HGS müşteri hizmetleri

hgs üyeliği nasıl olur,hgs üyeliği için ne yapmalıyım,hgs müşteri hizmetleri telefonu,hgs müşteri hizmetleri,hgs üyelik alma,hgs müşteri hizmetleri aktivasyon,hgs müşteri no, Hgs ile alakalı sorunlarınızı yada merak ettiklerinizi hgs müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz..İnternet üzerinden online müşteri hizmetlerine başvuracagınız gibi hgs müşteri hizmetlerini telefon ilede arayarak...

Sayfayı Paylaş