gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kia devrim yarratı..

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Kia'nın Avrupa için özel olarak tasarlanmış yeni modeli Kia Cee'd, Türkiye'de 31 bin 790 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
    Kia Cee'd'in tanıtımı dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Anadolu Grubu Otomotiv Grubu Başkanı Kamil Eser, Çelik Motor'un 2001 yılından bu yana Kia ile çalıştığını, Kia'nın otomotiv sektöründe önemli başarılara imza attığını söyledi.
    Kia'nın Türkiye'de SUV sınıfındaki temsilcisi Sorento'nun başarısına dikkati çeken Eser, "Cee'd Çelik Motor ve Kia için yeni bir sayfa olacak. Cee'd'in Avrupa'da yakaladığı başarı neden Türkiye'de olmasın?" şeklinde konuştu.
    Çelik Motor Genel Müdürü Alp Evcimen de, dünyada 6. büyük üretici konumundaki Kia'nın, 8 ülkede 14 tesisi bulunduğunu, Ceed'in de Kia'nın Avrupa için ürettiği ilk model ve güvenlik testlerinden 5 yıldız alan ilk Kore otomobili olduğunu söyledi.
    Cee'd'in sert ve akıcı görünümüyle gelecekteki modeller için sinyal verdiğini ifade eden Evcimen, sadece Avrupalı tüketicilerin zevki düşünülerek tasarlanan modelin, yakıt tüketim konusunda da başarılı olduğunu altını çizdi.
    Cee'd'in Türkiye'de 5 yıllık garanti ile rakiplerine göre son derece agresif bir fiyatla, 31 bin 790 YTL'den başlayan fiyatla satışa sunulacağını belirten Evcimen, "Avrodaki yükselmeye rağmen rekabetçi bir fiyat sunuyoruz. Bunun ses getirmesini istiyoruz" dedi.
    Verilen bilgiye göre, Kia tarihinde bir dönüm noktası ve marka için yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilen Cee'd, Avrupalı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Avrupa'da tasarlanarak Slovakya'nın Zilina kentinde bulunan fabrikada üretildi.
    Avrupa'da markanın C sınıfındaki en güçlü modeli olma iddiasıyla yola çıkan Cee'd, Türkiye'de 1,6 lt. CRDi 90 ps ve 1,6 lt. CRDi 110 ps olmak üzere iki farklı motor seçeneği ile satışa sunuldu.
    3 ve 5 kapı olarak 2 farklı gövde tipine sahip olan Cee'd, Cool ve Motion adıyla 2 farklı donanım paketi ile Türk tüketicilerle buluşacak.

Kia devrim yarratı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğimin Devrimi

Yüreğimin Devrimi

. Benim duvarlarım pembeye çalmaz sevgili..Dudaklarımdan hiç yapay tohumlara bulanmış süslü kelimeler çıkmadı...Yüzüne haykırdıysam bu sevdanın adını varlığımsın,sevdamsın,yoluna baş koydugumsun dedim.. Benim ağıtlarım hiç bir kavalda ses bulmaz sevgili...Ben ağıdımı senin ikliminde yakmışım.Senden başkası da duymamıştır...Benim ağıtlarım batan dikenleriyle ellerimde,sesim yanlız senin...
  2. Küba Devrimi

Küba Devrimi

Küba devrimi, 26 Temmuz Hareketiyle birlikte kovulan Fulgencio Batista rejimi yerine Fidel Castro önderliğinde yeni bir Küba hükümeti kurulmasıdır. Süreç 26 Temmuz1953Moncada Kışlası isyanıyla başlar, 1 Ocak1959`da Batista`nın kovulması ve Santa Clara, Santiago de Cuba şehirlerinin Fidel Castro, Che Guevara, Raul Castro liderliğindeki isyancılar tarafından ele geçirilmesiyle son bulur....
  3. Devrim Nas

Devrim Nas

devrim nas facebook devrim nas ve eşi
  4. 2012 Kia Optima Hybrid Tanıtımı

2012 Kia Optima Hybrid Tanıtımı

2012 kia optima hybrid, tanıtımı, özellikleri, videolu tanıtımı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Hybrid otomobillerden biri daha geliyor melekler!.. 2012 model Kia Optima Hybrid'in videolu tanıtımı aşağıda; http://www.youtube.com/watch?v=vAat8KEqwac
  5. 2013 Kia Cee'd

2013 Kia Cee'd

2013 Kia Cee'd hakkında bilgi ve foto bekliyorum. Arkadaşlar 2013 Kia Cee'd özelliklerini ve bilgilerini resimlerini de benimle paylaşır mısınız acaba

Sayfayı Paylaş