gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kibar Hakaretler, çok kibarlar !

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

komik hakaretler "Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz"
    "Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular.Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı."

"Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce ticarete sıfırdan başlamıştı. Şimdi 5 milyar borcu var"

"Dostlarım için yapamayacağım bir şey yoktur diyorsun. Aslında doğru söylüyorsun. Senden her şey beklenir."

Benimle tartışmak istersen dur, önce beynimi bırakayım da eşit şartlarda tartışalım.

Onun doğumu tıp dünyasında olaydır. Bilim adamları bir insanın beyni olmadan kaç yıl yaşayabileceğini merak etmektedirler.

Senin kafanla üretebildiğin tek şey kepek mi?

Eğer bir gün yolun düşer de bizim evin oradan geçersen, lütfen geçip git.

Kötü bir insan değilsin. Kötü bir insan olmak için önce insan olmak gerekir.

Sana benzeyen birisine karşılaşmak istesem kabus görmek zorundayım.

Biliyor musun, seninle tartışmak rüzgarlı havada gazete okumaktan daha zor.

Doğduğun evin duvarındaki "Çevreye Verdiğimiz Kalıcı Rahatsızlıktan Dolayı Özür Dileriz" levhasının ne olduğunu şimdi anlıyorum.

Seninle ilk karşılaştığımızda pek hoşlanmamıştım ama şimdi nefret ediyorum.

Bir tek iyi özelliğin var: Ölümlü olman.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Kibar Hakaretler, çok kibarlar !
    :haha: emeyine sağlık canım pek bi kibarlarmış

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Kibar Hakaretler, çok kibarlar !

güzeldi emeğine sağlık

Kibar Hakaretler, çok kibarlar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibar Hakaretler

Kibar Hakaretler

"Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz" "Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular.Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı." "Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce...
  2. Çok kibar yazlık terlik modelleri

Çok kibar yazlık terlik modelleri

yazlık terlikler yazlık terlik modelleri terlik Yaz olurda terliksiz hiç olurmu dedim ve sizlerle birbirinden şık yazlık terlik modellerini paylaşmak istedim melekler.Modeller birbrinden güzel ve kibar.Eğer topuklu giymeyi seviyorsanız bu modeler tam sizin için...
  3. Çok hoş ve kibar modelleriyle babetler

Çok hoş ve kibar modelleriyle babetler

Çok hoş ve kibar modelleriyle,yazlık,canlı renkleriyle babet modelleri... Babet tarzı ayakkabıyı tercih edenlere tavsiye edebileceğim modeller sizler için burada arkadaşlar.Ayağınızın rahatını düşünüyorsanız bu babetler tam sizlik...
  4. Çok kibar bir vazo

Çok kibar bir vazo

Vazo modelleri Çiçek figürlü vazo Vazo düşünüyorsanız bu çiçekli vazo modeli özelikle salon dekorasyonunuza kibarlığı ve şıklığı ile hoş bir görünüm katacaktır. Beyaz rengide her rennge uyum sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş