gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu aşkın suçunu üstüme aldım Bende heykel gibi duruyor yasın Günahım sevmekse suçum müebbet
    Ben yaşarken öldüm Sen sağolasın...

Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi
    Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi
    Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi
    Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi

Ya severim sonuna kadar ya tanımam ölene kadar..

Bir ömür böyle seninle geçsin
    Sende öldür git ortada bırak
    BENDE AŞK İÇİN VERECEK CAN ÇOK
    SADAKAM OLSUN SANA YAŞAMAK

Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kibariye

kibariye

Manisa’nın Akhisar ilçesinden İzmir sahnelerine oradan İstanbul’a ve derken tüm Türkiye’ye mal olmuş bir ses bir yorumcu. 1980‘lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye o yıllarda İzmir fuarına gelen tüm sanatçıların dikkatini çeker. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar’da vardır. Ünlü bestekar sanatçıyı o zamanlar İstanbul’da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz’e anlatır. Rahmetli...
  2. Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kapansın yollarım sensiz gidersem Son gülüşüm olsun sensiz gülersem Kahrolayım senden başka seversem Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın Bugünüm yarınım derdim kahrımsın Değişmez kaderim alın yazımsın Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası Kör olsun gözlerim ele bakarsam Sensiz olan bir tek hayal kurarsam...
  3. Akın - Lanet Olsun

Akın - Lanet Olsun

bir gül soldu yıllar önce yüreğimde taa derinde bir gün oldu bir ay öldü bir yıl öldü hasretine haykırdım alem duydu ağladım eller sordu bir tek sen, bir tek sen duymadın bir tek sen, bir tek sen sormadın lanet olsun yeminim olsun ben yalan aşkını unuttum seni sevdim ya değer verdim ya sana akan her damla gözyaşıma lanet olsun yeminim olsun ben yalan aşkları hep unuttum...
  4. sadakanın önemi!

sadakanın önemi!

sadakanın önemi sadakanın toplumdaki önemi birey ve topluma katkıları toplumsal toplumsal açıdan Toplumsal hayat, toplumun bütün bireyleri asgari düzeyde ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olduğu zaman sağlıklı bir şekilde yürüyebilir; insanlar da kendilerini güvende hissederek yaşamlarını özgürce sürdürebilirler. Elbette her toplumda, ihtiyacı olmadığı halde hırsızlık yapan, huzursuzluk...
  5. Azra Akın da Bodrumlu Oldu

Azra Akın da Bodrumlu Oldu

Bu sayfa; Azra Akın da Bodrumlu Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun bir süredir Kıvanç Tatlıtuğ ile bir dargın bir barışık birlikte olan tescilli güzelimiz Azra Akın da artık Bodrumlu oldu. Pek çok ünlü gibi Bodrum'da bir ev satın alan Akın'ın evi Gümüşlük'te.. Geçen günlerde Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde ev alan Azra Akın, Bodrum'da ev alan...

Sayfayı Paylaş