gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kapansın yollarım sensiz gidersem Son gülüşüm olsun sensiz gülersem Kahrolayım senden başka seversem
    Ecel olsun bana senden başkası
    Haram olsun bana senden başkası

İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın
    Bugünüm yarınım derdim kahrımsın
    Değişmez kaderim alın yazımsın

Kör olsun gözlerim ele bakarsam
    Sensiz olan bir tek hayal kurarsam
    Ölümsüz aşkını hiçe sayarsam

İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın
    Bugünüm yarınım derdim kahrımsın
    Değişmez kaderim alın yazımsın

Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana..

Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana..

sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte birşey engel oluyor ve yapamıyorum.. gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değişi, yüzümde garip bir gülümseme yaratışı seni...
  2. Başkası olma kendin ol!

Başkası olma kendin ol!

Başkası olma kendin ol! * Kişisel zevklerinizi ve sevmediklerinizi belirleyin ve tavrınızı koyun. * Emin olmadıkça ve hazır değilseniz fedakarlık yapmayın. * Doğal halinizden ödün vermeyin. * Birileri işinize burnunu sokuyorsa, onlara açıkça bunu istemediğinizi söyleyin. * Kontrolün tamamen sizin elinizde olmasından kaçının. Her kararı sizin vermenizin beklenmesi özgürlüğünüzü...
  3. kibariye

kibariye

Manisa’nın Akhisar ilçesinden İzmir sahnelerine oradan İstanbul’a ve derken tüm Türkiye’ye mal olmuş bir ses bir yorumcu. 1980‘lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye o yıllarda İzmir fuarına gelen tüm sanatçıların dikkatini çeker. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar’da vardır. Ünlü bestekar sanatçıyı o zamanlar İstanbul’da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz’e anlatır. Rahmetli...
  4. Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun)

Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun)

Bu aşkın suçunu üstüme aldım Bende heykel gibi duruyor yasın Günahım sevmekse suçum müebbet Ben yaşarken öldüm Sen sağolasın... Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi Ya severim sonuna kadar ya tanımam ölene kadar.. Bir ömür böyle seninle geçsin Sende öldür git ortada...
  5. Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü Bana seni gerek seni. Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum. Bana seni gerek seni. Aşkın aşıklar öldürür Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur Bana seni gerek seni. Aşkın şarabından içem Mecnun olup dağa düşem Sendin dünü gün endişem Bana seni gerek seni. Eğer beni öldüreler Külüm göğe savuralar...

Sayfayı Paylaş