gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kibariye - Peri Kızı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kibariye giydir kibariye evimiz kutu gibi kibariyenin kızı en güzel duygularla yuvamızı kurmuştuk en tatlı hayallerle karı koca olmuştuk
    birimiz peri kızı birimiz padişahtık
    bir masal dünyasında ne güzel yaşamıştık
    büyü bozuldu birden hatıralar ağladı
    mazi kalan günlerden bizde sevgi kalmadı

evimiz kutu gibi gönlümüz bir saraydı
    ne olurdu ah sanki aşkımız yaşasaydı
    birimiz peri kızı birimiz padişahtık
    bir masal dünyasında ne güzel yaşamıştık
    büyü bozuldu birden hatıralar ağladı
    mazi kalan günlerden bizde sevgi kalmadı

Kibariye - Peri Kızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kibariye

kibariye

Manisa’nın Akhisar ilçesinden İzmir sahnelerine oradan İstanbul’a ve derken tüm Türkiye’ye mal olmuş bir ses bir yorumcu. 1980‘lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye o yıllarda İzmir fuarına gelen tüm sanatçıların dikkatini çeker. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar’da vardır. Ünlü bestekar sanatçıyı o zamanlar İstanbul’da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz’e anlatır. Rahmetli...
  2. Kibariye - Gücendim

Kibariye - Gücendim

kibariye paramparça Şans yüzüme hiç gülmedi Dert üstüne dert eklendi Dost bildiğim herkes eldi Gücendim...Gücendim... Paramparça ümitlerim Yıkıldı, yıkıldı hayallerim Yere vurdu sevdiklerim Hayata, kadere, gücendim... Bu dünyada düşmeye gör Kader sende ağını ör Gece sağır, yıldızlar kör Gücendim...Gücendim...
  3. Kibariye - Babam

Kibariye - Babam

korkar oldum gecelerden kibariye babam kıbarıye babam kibariye nerdesin Kimi kader kurbanıymış Kimi bahtı karalıymış Kimiside yaralıymış Nerdesin baba? Korkar oldum gecelerden Umudum yok gelecekten Bu acılar yüreğimden gitmiyor baba Babaa,baba.. nerdesin baba?? Nasıl gittin bırakıpta Şimdi kaldım ortalıkta Çok yalnızım buralarda Nerdesin baba? Korkar oldum gecelerden Umudum yok gelecekten...
  4. Kibariye - Annem

Kibariye - Annem

bir şarkısın sen eller kadir kıymet bilmiyor annem bir şarkısın sen eller kadir kıymet bilmiyor anne kibariye annem kibariye akor notaları Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna Suçuna bağışla sarıl boynuna Biz bize yaşarken geldik oyuna Eller kadir kıymet bilmiyor Annem Senin kadar kimse sevmiyor Annem Bir yar için seni terkedip gittim Vicdanıma bir sor ne acı çektim Kendimi ben sana emanet ettim...
  5. Kibariye-Biyografisi...

Kibariye-Biyografisi...

kibariye biyografisi kibariye biografi kibariyenin hayatı kibariyenin çocukları çocuğu 'Manisa'nın Akhisar ilçesinden İzmir Sahnelerine oradan İstanbul''a ve derken tüm Türkiye''ye mal olmuş bir ses bir yorumcu. 1980''lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye o yıllarda İzmir fuarına gelen tüm sanatçıların dikkatini çeker. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar''da vardır. Ünlü bestekar...

Sayfayı Paylaş