gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kibariye ve fatih ürek

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

:seker:Son duydugum duyumlara gore huehaha bakn dinleyn arkadaslar.. Fatih Urekn babasina sormluslar Fatih cocukken nasil birisiydi diye..
    bAbasi aynen su cevabi veriR: NURRTOPU Gibi bir oglandi, ama artik nuru giti TOPu Kaldi :laugh:

2cisi...

Kibariyeye sormuslar : Kibariye hanim MTV izlermisiniz ?'' diye...
    Kibariyenin verdigi cevap : EM tv izlerim EM radyo dinlerim :laugh:

anlayana artiqnnn [​IMG]

2. efsun_55

efsun_55 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: kibariye ve fatih ürek

anladım bacımm süperrr:laugh:
    emeğine sağlıkk

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: kibariye ve fatih ürek

Ben de em ukudum em anladım bacım:Deline üreine sağlık :D

kibariye ve fatih ürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fatih ürek benzerii :he heeee

fatih ürek benzerii :he heeee

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fatih Ürek: "Aysun beni görür görmez boynuma sarıldı ve öpüştük"

Fatih Ürek: "Aysun beni görür görmez boynuma sarıldı ve öpüştük"

"NE YAKIŞIKLI ADAMMIŞIM!" 'Şeytanın Pabucu'nda oynayan ve imajını da değiştireb Fatih Ürek: ‘Ne yakışıklı adammışım!’ diyorum kendi kendime. Hem bir de şöyle bir gerçek var, takım elbise bana çok yakışıyor yahu!' dedi. Son günlerde hem Aysun Kayacı ile öpüşme hikayesi hem de Ergenekon iddianamesinin ek belgeler klasöründe MİT’çi sanatçılar listesinde isminin geçmesiyle...
  3. şeynanın pabucu ve Fatih Ürek yeni imajıyla karşınızda!

şeynanın pabucu ve Fatih Ürek yeni imajıyla karşınızda!

fatih ürek Aysun Kayacı’yla birlikte başrol oynadığı “Şeytanın Pabucu” filmi Fatih Ürek’i film daha yayınlanmadan gündeme taşımaya yetti… Filmde kılıktan kılığa giren Fatih Ürek, Ürek’i kimi zaman hacı abla karakterinde, kimi zaman sert erkek, kimi zaman da Burhan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak… Filmde Aysun Kayacı ve Fatih Ürek’in yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, İlyas Salman,...
  4. 8 Mart ve Fatih Ürek

8 Mart ve Fatih Ürek

samsun samara fatih ürek fatih ürek samsun dünya kadınlar gününde sahne alan şarkıcı Fatih Ürek hem coştu hemde coşturdu........ ÜREK KADINLAR GÜNÜ'NDE COŞTURDU! 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'NDE FATİH ÜREK, BOSTANCI'DA KONSER VERDİ.... Fatih Ürek, yeni albümünün ilk konserinde görsel şov yaptı. 20 kişilik dans ekibinin eşlik ettiği konserin dans kareografisini Burçin Orhon yaptı. Fatih...
  5. Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

ünlü tiyatrıcu ile haylaz Fatih Ürek'li bir akşama hazır olun...... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU... Sahnelerin en çok eğlendiren ismi Fatih Ürek ile tiyatro ve sinema sanatçısı Göksel Kortay 3 Nisan Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Fatih Ürek’in birbirinden güzel şarkıları, Göksel Kortay’ın da renkli sohbeti.. Kısacası yine çok keyifli bir...

Sayfayı Paylaş