gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kibariyenin bebeği bebek duasi Allah Kibariye'nin duasını kabul eder inşallah :)

KİBARİYE MESLEKTAŞI SERTAB ERENER İÇİN HAYIR DUASI ETTİ.

Kibariye, NTV’nin yılbaşı programında birlikte sahne aldığı Sertab Erener’e, “Kızım gençsin güzelsin. Allah sana da çocuk versin. Niye anne olmuyorsun?” diye sordu. Erener yanıtladı: “Çok istiyordum ama artık o konuyu kapattım.”

Kibariye'den Sertab'a Bebek Duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin duası...

Bebeğin duası...

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini...
  2. Bebeğin duası

Bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim, beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin, hayat verdin, ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer, hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum. Ama ben dünyaya gözümü açmadan önce, onlar da nasıl bir bebek beklediklerini...
  3. bir bebeğin duası

bir bebeğin duası

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim! Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın. Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin. Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi. Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı. Bana Sen kendi...
  4. Yemek duası

Yemek duası

Sofraya çok küçük yaşlardan itibaren duasız oturmayız ailemizden böyle gördük daha detaylı yemek duaları paylaşırsanız seviniriz
  5. Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

çocuk olması için dua,bebek olması için dua Zekeriya a.s ın duası bebek isteyenler için: ''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.) Ayrıca MERYEM SURESİ 5 ve 6.ayetler ve Kenzül arş duası sürekli okunmalı ve HACET NAMAZI KILINMALIDIR.. Ey Rabbimiz! İkimizi de...

Sayfayı Paylaş