gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kible

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

kıble Yönünü kıbleye çevirmek iç huzuruna, kıbleye doğru yürümek maddi ve manevi kazanca, kıble istikametine tükürmek yahut abdest bozmak şaşkınlığa ve ayıp bir iş yapmaya, Kıble yönünün değiştiğini görmek yönetim kademesinde meydana gelecek büyük değişikliğe,, kişinin kendinde gözlenecek değişikliğe, doğruluktan yahut verdiği sözden dönmeye delalet eder

kible konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kip Erkek Giyim Koleksiyonu modelleri de paylaşın

Kip Erkek Giyim Koleksiyonu modelleri de paylaşın

Selam hanımlar ben Hakan sizden bayan gözüyle Kip Erkek Giyim Koleksiyonu modellerinden örnekler paylaşmanızı rica ediyorum ve modelleri şimdiden merakla bekliyorum.
  2. Kip 2012 İlkbahar Yaz Erkek Kreasyonu

Kip 2012 İlkbahar Yaz Erkek Kreasyonu

kip 2012 yaz kip erkek giyim Sevgili melekler, sitemiz bir kadın paylaşım platformu ancak hani bizim eşlerimize seçeceğimiz yazlık kıyafetler diyenler için işte erkek giyimde köklü ve öncü markaların başında gelen Kip 2012 yaz koleksiyonundan seçmeler. Tanıtımını ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu 'nun yaptığı Kip erkek giyim şık ve stil sahibi olmayı seven beyler için en iyi seçim. Kip...
  3. Kibe bumbar tarifi

Kibe bumbar tarifi

bu konu;kibe bumbar nasıl yapılır,kibe bumbarın malzemeleri nelerdir hakkında bilgiler vermektedir Diyarbakır da yemekler genellikle bol acılı ve yağlıdır. Yöremizde geleneksel yemek çeşitlerinde etin özgün bir yeri vardır. Meşhur et yemeklerinden biride kibe bumbar dolmasıdır.Kibe bumbar kuzunun ,işkembe ve bağırsakları doldurularak yapılır.Sakatatların temizliği çok önemlidir.Şahsen ben...
  4. KİP 2012 / 2013 Sonbahar ürünlerinde indirim rüzgarı!

KİP 2012 / 2013 Sonbahar ürünlerinde indirim rüzgarı!

Bu konu; kip mağazalarında kampanya hakkında bilgi vermektedir. Kuban Bayramı’na şurda sayılı günler kalmışken markaların kampanya yarışı da hızlandı. En güzel kıyafetleri daha uygun fiyatlara almanın keyfini tattıran bayramlar daha bir güzel geçiyor. Bayramlık kıyafetlerinizi henüz almadıysanız Kip mağazalarındaki 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunun birbirinden şık kıyafetlerini de...

Sayfayı Paylaş