gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kibris Şehİtlerİmİz

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kibris Şehİtlerİmİz

Allah mekanlarını cennet eylesin... Emeğine sağlık canım.

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kibris Şehİtlerİmİz

yüregine saglık ALLAH ŞEHİTLERİMİZE RAHMET EYLESİN ONLAR YERLERİNDE YATTIKÇA VATANIMIZA ZEVAL VERMESİN.Benimde dayım kıbrıs gazisi

Kibris Şehİtlerİmİz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibris

Kibris

Kıbrıs üzerine o kadar çok yazıldı ve söylendi ki yeni yazılanlar ve söylenecekler pek fazla bir şey öğretmeyecektir; ama bir gerçeği hatırlatacaktır: Kıbrıs Gerçeği'ni. Kıbrıs Müslümanlar tarafından ilk defa H.28, M.649 yılında 3. Halife döneminde fethedilmiştir, ileride kaybedilmesinden sonra da Osmanlılar döneminde Sultan II. Selim tarafından 1571 tarihinde tekrar fethedilmiştir. Kıbrıs'ın...
  2. Şehitlerim...

Şehitlerim...

Hiç telefon eden oldu mu size �baba ben ölüyorum, hakkınızı helal edin, anama söyle üzülmesin, gurur duyun benimle..� diye? ŞEHİTLERİM Hiç hesapladınız mı kaç şehit olmuş terör can almaya başladığından beri? Biliyor musunuz siz çocukları ne yapar? Gördünüz mü hiç mezarı başında selam veren babasına küçük bir çocuk? Hiçbir dilekçe yazdınız mı ya da okudunuz mu...
  3. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  4. şehitlerimize!!!!

şehitlerimize!!!!

Şehitlerimize..!! (Kalbimizdesiniz) Ahmetler, Selimler, Abidinler, Ferhatlar,Mehmetler Hepsi birer Mehmetcik, burasi Asker Ocagi Dogduk büyüdük, yedik asi, azigi. Vatana hizmet dedi, ugurladi ana kucagi. Biz böyle gördük atamizdan, Vatan borcu namus borcu. Yakildi asker kinasi, Varsin beklesin yarin kucagi Önce vatan sonra vatan, Geldik teslim olduk, giydik üniformayi Tanidik...
  5. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...

Sayfayı Paylaş