gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kıdem Tazminatı taksitle ödenebilirmi?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

İşverenler ekonomik durumunu bahane ederek kıdem tazminatını taksitle ödemeyi düşünebilir. Ama bu kanuna göre yasal değil.

Nedenmi? Çünki Kıdem tazminatının peşin ödenmesi gerekiyor. Sigortalı istemediği sürece, işveren kıdem tazminatını taksitle ödeyemez.

İşveren kıdem tazminatınızı geç öderse, geciken süre için banka mevduat hesabına ödenen en yüksek faizi de ödemek zorunda.

Kıdem Tazminatı taksitle ödenebilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıdem İhbar Tazminatı Hesaplanması

Kıdem İhbar Tazminatı Hesaplanması

tazminat hesaplama ihbar tazminatı nasıl hesaplanır kıdem tazminatı nasıl hesaplanır tazminat hesaplaması Dileyen arkadaşlarımız aşağıdaki linke tıklayarak, kıdem ve ihbar tazminatlarını kendileri yapabilirler... Dileyen arkadaşlarım yardım isteyebilirler KIDEM VE İHBARI HESAPLA
  2. Kıdem Tazminatı hesaplama

Kıdem Tazminatı hesaplama

tazminat hesaplama askerlik tazminatı hesaplama yıprama kıdem tazminatı nasıl hesaplanır örnek yıpranma Sevgili meleklerim... Önceleri bu hesap kitap işlerinden anlamazdım ama ne zamanki eşim askere gitmeye karar verdi ve kıdem tazminatı hak etti bende kolları sıvadım ve ney nasıl niçin oluyormuş hesapladım.. Hesaplamak içinde internetten yararlandım... Eğer sizlerinde eşi ssk'lı ise kıdem...
  3. Taksitle Kıdem tazminatı ödenirmi?

Taksitle Kıdem tazminatı ödenirmi?

kıdem tazminatı taksitle ödenirmi kıdem tazminatı taksitlendirme Biliyorsunuz malum ekonomik krizin boyutları.. Haliyle işverenlerde bundan oldukça etkileniyorlar. ekonomik kriz nedeniyle çekini ödeyemediğini için hapis yatan işverenler, öte yanda ise geçimi için en büyük güvencesi emeği olan işçiler var. Kıdem tazminatının, genel olarak iş sözleşmesinin sona erdiği tarihte ödenmesi...
  4. 2012 Yılı Kıdem Tazminatı

2012 Yılı Kıdem Tazminatı

2012 Yılı Kıdem Tazminatı ne kadar oldu acaba bilen var mı ben duydumda ne kadar olduğunu öğrenemedim yaa:S
  5. Kıdem tazminatı nasıl hesaplanır ?

Kıdem tazminatı nasıl hesaplanır ?

kıdem tazminatı nedir,kıdem tazminatı tavanı nedir,kıdem tazminatı nasıl hesaplanır,kıdem tazminatı ne kadar,kıdem tazminatı ne zaman ödenir,kıdem tazminatı Kıdem tazminatı nedir? Kıdem tazminatı, işçinin çeşitli sebeplerle işyerinden ayrılırken işveren tarafından iş kanunu gereğince işçiye vermiş olduğu bir tazminat şeklidir. Kendi isteğiyle işten ayrılan işçi kıdem tazminatına hak...

Sayfayı Paylaş