gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım ? lütfen yardım edin öneri yada bişeyler yazın bıktım yardımlarınızı bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş lekelerinden kurtulmak için

Diş lekelerinden kurtulmak için

dişteki beyaz lekeler nasıl geçer diş lekeleri dişteki beyaz lekeler diş lekeleri nasıl geçer dişlerdeki Diş problemleri sadece sağlık açısından değil, görsellik açısından da oldukça önemlidir Melek'lerim. Sağlıklı dişler için, düzenli olarak diş fırçalamak mı gerekiyor sadece? Elbette ki hayır Melek'ler. Gün içinde içtiğimiz kahve, çay gibi kafein içerikli bir çok içecek dişlerde leke...
  2. sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

merhaba arkadaşlarım yüzümde inanılmaz sivilceler var ve ben bundan bir türlü kurtulabilmiş değilim. Acaba sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı ?
  3. Kahverengi lekelerden kurtulmak için

Kahverengi lekelerden kurtulmak için

Güzellik ve cilt bakımı konusunda hassas birçok bayanımızın ortak sorununu teşkil eden kahverengi lekeler! Yaşlılık lekeleri veya akciğer lekeleri olarakta bilinen kahverengi lekeler yaşlanmanın de belirtisi olarak görülebilmektedir. Birkaç etkili cilt bakım ipuçları ile bu lekelerin oluşumları azaltılabilir. Piyasada bu amaçla satılan bir çok bakım ürünü losyonları kolayca bulabilirsiniz....
  4. Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler

Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Öneriler Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapılır Vücutta ki kıllardan kurtulmak için yapılan ağdalar ve epilasyon cihazlarının kullanımından sonra ne yazık ki batıklar oluşur melekler. Bu batıkları çıkarmak için iğneyle oynamak ve sıkmak ta lekelenmelere sebep olur. Bunlardan nasıl kurtulacağınızı öğrenmek istiyorsanız buyrun...
  5. ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S

Sayfayı Paylaş