gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kıl dönmesi ameliyatı olmuştum normal doğuma engeli var mıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

meraba sizi bi sorum olucak.. bn 9 aylık hamileyım allahın izniyle bu ay sonunda dogucak oglum bn normal dogum ıstıyorum ama bı sene önce kıl dönmesi ameliyatı oldum sizce engeli olabılırmı benım gıbı bu durumda olanınız var mı acaba bılgı almak ıstıyorum acıkcasıda cok korkuyorum...!

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, öncelikle sağlıklı doğumlar diliyoruz. Bu konuda en etkin bilgiyi tabiki uzman doktorunuzdan alabilirsiniz ancak böyle bir ameliyatın normal doğumu engellediğine dair bir bilgi mevcut değildir.

kıl dönmesi ameliyatı olmuştum normal doğuma engeli var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıl dönmesi

Kıl dönmesi

Kıl dönmesi, kılların kuyruk sokumu ve nadiren göbekte cilt altına geçip yara, abse ve fistül oluşturmasıdır. Kıl dönmesi, yani DERMOİD KİST veya PİLONİDAL SİNÜS, cilt altı kıl yuvası demektir. Sırt ve baştan dökülen kılların kuyruk sokumundaki iki kaba et arasında, kıllı ve terli oluğa takılıp sürtünmelerle oluğun en dibindeki ter bezi deliklerinden vida gibi dönerek cilt altı yağ dokusu...
  2. normal doğum mu sezeryan mı?

normal doğum mu sezeryan mı?

kızlar hangi doğuma karar verdiniz paylaşalım birbirimize fikir verelimyupis:cemo:
  3. Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi arıyorum ben acaba diyorum siz bana Kıl Dönmesi İçin doğal bir kür tarifi verebilir misiniz? Bu konuda sizden yardım bekliyorum hanımlar.
  4. Vajinismus normal doğuma engel mi?

Vajinismus normal doğuma engel mi?

vajinusmuslu hasta normal doğum yapabilirmi,vajinusmuslular hangi doğumu tercih etmeli,vajinusmusluyum normal doğum yapabilirmiyim,vajinusmus ve normal doğum hakkında bilgiler Vajinismus problemini yaşarken gebe kalmak çok düşük bir ihtimalde olsa bazen penisin sınırlı girişi veya üstüne boşalma diye tabir ettiğimiz durumlarda ortaya çıkabilir. Gebelik oluşur ise vajinismus tedavisi doğum...
  5. Kıl dönmesi ameliyatı sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Kıl dönmesi ameliyatı sonrası nelere dikkat etmeliyim?

kıl dönmesi nedir,kıl dönmesi neden olur,kıl dönmesinin belirtileri,kıl dönmesi ameliyatı,kıl dönmesi tedavisi,kıl dönmesi hakkında bilgiler Tıp dilinde ‘pilonidal sinus’ veya ‘pilonidal kist‘ olarak da adlandırılan kıl dönmesi, vücuttan kopan kılların ciltte bir yol bularak deri altında toplanması ve bu şekilde bir yuva oluşturmasıyla meydana gelir. Bu kıl yuvası genellikle kuyruk...

Sayfayı Paylaş