gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıl Dönmesi Tedavisi İçin Kür Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıl dönmesi için kür kıl dönmesi tedavisi için kür

Sevgili melekler, bu yazımızda Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen ve tıp dilinde kist dermoid sakral olarak tanımlanan kıl dönmesine karşı uygulanan bitkisel bir kür tedavisi paylaşacağız sizlerle. Kıl dönmesi için kür tedavisi, kuyruk sokumunda kıl dönmesi ve iltihaplanması için kullanılacak bir ısırgan otu kürüdür. Geçiyoruz tarifine...

Kurutulmuş ısırgan otunu çok az su ile haşlayarak lapa şeklinde hazırlayın ve ılınması için bekleyin.

Ilındıktan sonra lapayı ince bir tülbente sararak 10-15 dakika iltihaplı bölgenin üzerinde bekletin.Bu işlemi yara olan yer kapanana kadar haftada 2-3 defa uygulayın.

Kıl Dönmesi Tedavisi İçin Kür Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi var mı?

Kıl Dönmesi İçin Kür tarifi arıyorum ben acaba diyorum siz bana Kıl Dönmesi İçin doğal bir kür tarifi verebilir misiniz? Bu konuda sizden yardım bekliyorum hanımlar.
  2. Kıl Dönmesi Tedavisi İle İlgili Bilgiler

Kıl Dönmesi Tedavisi İle İlgili Bilgiler

kıl dönmesi tedavisi kıl dönmesi Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Ahmet Maranki kıl dönmesi bitkisel tedavisi konusunun ardından şimdi de kıl dönmesi tedavisi ile ilgili bilgiler vemek istiyoruz sizlere.. Halk arasında kıl dönmesi olarak adlandırılan plonidal sinüs genellikle kuyruk sokumunda görülen bir veya birkaç adet deriye açılmış delik, enflamasyon, şişlik veya Apse...
  3. Kıl Dönmesi İçin Ne Yapılmalı lütfen acil

Kıl Dönmesi İçin Ne Yapılmalı lütfen acil

Kıl Dönmesi İçin Ne Yapılmalı bu konuda bana ne önerirsiniz bitkisel bir yöntem de olur tıbbı de olur ama yeter ki bir yöntem önerisinde bulunun arkadaşlar.
  4. Kıl Dönmesi Hakkında Bilgi...Kıl Dönmesi Sebepleri...Kıl Dönmesi Tedavisi...

Kıl Dönmesi Hakkında Bilgi...Kıl Dönmesi Sebepleri...Kıl Dönmesi Tedavisi...

Kıl Dönmesi Sebepleri Kıl Dönmesi Tedavisi Kıl dönmesi bir yandan zor hemde rahatsız edici sosyal açıdan bizi engelleyen bir hastalıktır...erken teşhis önemlidir...Genellikle kuyruk sokumu denilen yerde cıkmaktadır...Şimdi gelin beraber hastalığın belirtilerine tedavi yöntemlerine bir göz atalım....Sizlere Ahmet Marankinin Kıl Dönmesi için soğan tedavisi konusunu da paylaşıyorum.......
  5. Maydanoz kürü ne için yapılır?

Maydanoz kürü ne için yapılır?

Diğer birçok yeşil yapraklı bitkiler gibi maydanoz da çeşitli vitaminler ve mineraller bakımından oldukça zengindir. 100 gram maydanozun içerisinde 166 mg C Vitamini olduğu düşünülürse, birçok bitkiye göre çok zengin bir C Vitamini kaynağı olduğu daha iyi anlaşılabilir. Bununla birlikte; manganez, demir, kalsiyum ve potasyum gibi mineraller bakımından da zengin bir kaynaktır. Maydanozun...

Sayfayı Paylaş