gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kil DÖnmesine Toz Seker

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

kıl dönmesi lekeleri hamilelikte kıl dönmesi gebelikte hamilelerde epileydi çeşitleri Kıl dönmesine toz şeker Yıllardır bacaklarımda kıl dönmeleri var. Bunlar zamanla kahverengi lekelere dönüşüyor. Sıktığımda da içinden uzamış kıllar çıkıyor. Lekeler de bir türlü geçmiyor. Ne yapmalıyım?
    -Kese yapmanız gerekiyor. Bu sayede kıl kökleri daha rahat çıkar. Bir kase toz şeker ve yumurta akını karıştırıp vücudunuza sürün. Bunu ovarak çıkarın. Duştan çıktıktan sonra limon suyuyla masaj yapıp pudra sürün. Bu işlemi haftada bir kez yapın.
    ALINTIDIR ARKADASLAR
    SUNA DUMANKAYA

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Kil DÖnmesine Toz Seker
    çok saol arkadaşım faydalı bilgilerin için sarışım olduğum için hiç denecek kadar az problemim var kıllarla

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

yararlı bilgin için teşekkürler canım

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

yararlı bilgilerin için teşekkürler epileydi ile aldığım için çok kıl dönmesi oluyo emeğine sağlık

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tskler kizlarr umarim isinize yarar,sevgiler

6. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

Kil DÖnmesine Toz Seker konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönmem Yeminimden

Dönmem Yeminimden

Yalan, yalan, herşeyin gibi bu da yalan Yalan, yalan, her sözün gibi bu da yalan Sevap mı bilmem, sevdik yeminler ettik Dönen dönsün, dönmem yeminimden Günah mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Ayıp mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Aşk yemini kutsaldır, bilsen de bilmesen de Gün gelir belki aşk biter ama sakın unutma Aşk...
  2. nikah sekerleri....

nikah sekerleri....

anadolu yakası nikah şekeri nikah şekeri anadolu yakası
  3. Seker Hastaligi

Seker Hastaligi

SEKER HASTALIGI Seker Hastaligi Nedir ?|Eger Seker hastasi iseniz, insulin denilen hormondan vucudunuzda ya yeterince yoktur ya da vucudunuz bu hormonu dogru bir Sekilde kullanamiyordur. Bu durumda kaninizda dolaSan Seker vucudunuz tarafindan yeterince kullanilamaz ve kaninizda bulunan bu fazla Seker kalbinize, kan damarlariniza, böbreklerinize, sinirlerinize ve gözlerinize zarar verebilir....
  4. Göksel - Dönme

Göksel - Dönme

Bıraktığın eşyaları topladım acılarımı Bana seni hatırlatan kaybettiğim yıllarımı Başını koyduğun yastığı, duvardaki fotoğrafı Son defa öptüm kokladım seninle hayatımı Dönme dönme dönme gittiğin yerde kal Sen giderken tanıştığım yabancı duyguları Sevmeye karar verdim bu büyük yalnızlığı Bana aldığın kitabı, yazdığın küçük notları Son defa okudum yırttım seninle hayatımı Dönme dönme dönme...
  5. ...SeKeRiMe ÖZeL..

...SeKeRiMe ÖZeL..

EkLeMeDeN ÖNCe UmaRiM BeYeNiRSiN.. SaNa LaYIK DeYIL ama :D Şimdi bir akıntıdır ellerim, Ve ben sana dolar taşarım. Sen sabahlarımı taşıyan bir bulut, En derin düşüncem... Dengesiz yaşantımın ipucu yanı, Saçmalıklarımın yegane sebebi.. Bir yalnızlık dolar gözlerime, Sen kirpiklerimden taşarsın, Bir kaçak olurum kendime, Bir çığlık, Bir matem, Bir isyan, Ve bir ayrılık...

Sayfayı Paylaş