Kil maskesi hakkında tüm bilgiler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kil maskesi hakkında tüm bilgiler
kırmızı kil maskesi kil maskesi kullananlar sarı pembe pembe
Kil maskesi kullanan bir kişi olaraktan bu konuda size ayrıntılı bilgiler vermek istiyorum

İlk önce kil maskesini herhangi bir aktarcıdan rahatlıkla bulacağınızı söylemek istiyorum ve fiyatı inanın oldukça cüzi bir rakam..

Son zamanlarda kilin cilde sağladığı faydalarını bilen her hanım soluğu aktarcılarda alır oldu ve hızla kil maskelerini kullananlar çoğaldı

Şimdi size kendi deneyimlerimden bahsetmek istiyorum.kili aktarcılardan toz şeklindede alıp kendiniz de hazırlayabilirsiniz yada hazır paketler içerisinde maskeler de var

Bu kil maskesini tabiki cildinize uygun olanını seçip iyice temizlenmiş cildinize uyguluyorsunuz tahmini 15-20 dakika kadar bu şekilde bekliyorsunuz ve zaten bu zaman içerisinde yüzünüzde inanılmaz gerilmeleri hissedeceksiniz:) İnanın mimik dahi yapamıyorsunuz

Bu süreden sonra yüzünüzü ılık bol suyla yıkıyorsunuz..Zaten farkı hemen hissedeceksiniz:tik:
kil-maskesi1-4241.jpg

Şimdi sizlere cilt tiplerine uygun kil maskeleri hakkında bilgiler vermek istiyorum hangi cilt hangi kil maskesini kullanmalı buyrun arkadaşlar

Teninizdeki ışıltıyı yeniden uyandırmak için kil masajından daha yararlı hiçbir şey olamaz. Önceden temizlenmiş cilde haftada 2 kez uygulanması yeterlidir. Gözeneklerde biriken yağı ve tozu bu şekilde arındırmak mümkün… İşte kil masajının yarattığı mucizeler:

Arı kil de denilen beyaz kil emici gücüyle ünlü. Ciltteki pürüzleri temizlemenin yanı sıra yağ molekülü olan sebumun üretimini azaltarak, cilde yeniden ışıltı kazandırıyor.

Yeşil kil, yağlı ciltlere iyi geliyor.

Sarı kil, yüzün katmanlı bölgeleri için mükemmel bir çözüm.

Pembe kil hassas ciltler için birebir.

Kırmızı kil kan dolaşımı üzerinde etki yaratırken, mavi kil dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlıyor.

canım aktarcılarda hazır paketler halinde satılan kil maskeleri var ordaki paket üzerindeki çeşitlerine bakıyorsun zaten kil maskesinin hangi cilt için uygun olduğuna dair ve içindeki malzemelere kadar detaylı bilgileri veriyor benim cildim açık tenli ve kuru olduğu için hassas cilde uygun olanını tercih ediyorum ama siyah noktalarada iyi gelen ki sanırım yağlı cilde sahipsin böye maskelerde var:)

merhaba arkadaşlar kil maskesinin çok yararları oldu.Ben çok mutlu odum bu kil maskesini herkezin kullanmasını isterim.

Geri