gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kil maskesi hakkında tüm bilgiler

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kırmızı kil maskesi kil maskesi kullananlar sarı pembe pembe Kil maskesi kullanan bir kişi olaraktan bu konuda size ayrıntılı bilgiler vermek istiyorum
    İlk önce kil maskesini herhangi bir aktarcıdan rahatlıkla bulacağınızı söylemek istiyorum ve fiyatı inanın oldukça cüzi bir rakam..

Son zamanlarda kilin cilde sağladığı faydalarını bilen her hanım soluğu aktarcılarda alır oldu ve hızla kil maskelerini kullananlar çoğaldı

Şimdi size kendi deneyimlerimden bahsetmek istiyorum.kili aktarcılardan toz şeklindede alıp kendiniz de hazırlayabilirsiniz yada hazır paketler içerisinde maskeler de var

Bu kil maskesini tabiki cildinize uygun olanını seçip iyice temizlenmiş cildinize uyguluyorsunuz tahmini 15-20 dakika kadar bu şekilde bekliyorsunuz ve zaten bu zaman içerisinde yüzünüzde inanılmaz gerilmeleri hissedeceksiniz:) İnanın mimik dahi yapamıyorsunuz

Bu süreden sonra yüzünüzü ılık bol suyla yıkıyorsunuz..Zaten farkı hemen hissedeceksiniz:tik:
    Şimdi sizlere cilt tiplerine uygun kil maskeleri hakkında bilgiler vermek istiyorum hangi cilt hangi kil maskesini kullanmalı buyrun arkadaşlar

Teninizdeki ışıltıyı yeniden uyandırmak için kil masajından daha yararlı hiçbir şey olamaz. Önceden temizlenmiş cilde haftada 2 kez uygulanması yeterlidir. Gözeneklerde biriken yağı ve tozu bu şekilde arındırmak mümkün… İşte kil masajının yarattığı mucizeler:

Arı kil de denilen beyaz kil emici gücüyle ünlü. Ciltteki pürüzleri temizlemenin yanı sıra yağ molekülü olan sebumun üretimini azaltarak, cilde yeniden ışıltı kazandırıyor.

Yeşil kil, yağlı ciltlere iyi geliyor.

Sarı kil, yüzün katmanlı bölgeleri için mükemmel bir çözüm.

Pembe kil hassas ciltler için birebir.

Kırmızı kil kan dolaşımı üzerinde etki yaratırken, mavi kil dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlıyor.

2. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    teşekkürler ya benim cildim karma burnumda ve çenemde siyah noktalar var ben hangi kili almalıyım acaba lütfen yazarmısınız :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    canım aktarcılarda hazır paketler halinde satılan kil maskeleri var ordaki paket üzerindeki çeşitlerine bakıyorsun zaten kil maskesinin hangi cilt için uygun olduğuna dair ve içindeki malzemelere kadar detaylı bilgileri veriyor benim cildim açık tenli ve kuru olduğu için hassas cilde uygun olanını tercih ediyorum ama siyah noktalarada iyi gelen ki sanırım yağlı cilde sahipsin böye maskelerde var:)

4. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tskler bilgiler icin bende ara sira yapiyorum kil maskesi cildi dinlendiriyo, iyi geliyo

5. gülizar serin

gülizar serin Forum Okuru

merhaba arkadaşlar kil maskesinin çok yararları oldu.Ben çok mutlu odum bu kil maskesini herkezin kullanmasını isterim.

Kil maskesi hakkında tüm bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rize hakkında tüm bilgiler

Rize hakkında tüm bilgiler

rize çayı hakkında bilgi rizenin geçim kaynakları rize geçim kaynakları hakkında genel bilgiler İLİN ADININ KAYNAĞI : Rize'nin tarihi öncesi hakkında bilgilerimiz sınırlıdır. Yöreye hakim olan orman dokusu nedeniyle, Rize'nin tarih çağları ile ilgili bilgilere ışık tutacak arkeolojik bulgular da bu güne kadar ortaya çıkarılamamıştır. Rize'nin tarihi ancak komşu illerin ve bölgelerin...
  2. Venezuela Tarihi hakkında tüm bilgiler

Venezuela Tarihi hakkında tüm bilgiler

venezuella hakkında bilgi venezuella tarihi venezuela da yaşam venezuela hakkında bilgi yaşam Venezuela ile ilgili tüm bilgileri ve merak ettiklerinizi bu konunun içerisinde bulabilirsiniz arkadaşlar Venezuela 1498de Chistophes Colombus (Kristof Kolomp) tarafından keşfedilinceye kadar, ülke nüfusunu Carib yerlileri meydana getiriyordu. İspanyollar için Venezuelanın fethi, yerlilerin...
  3. Kil maskesi

Kil maskesi

beyaz kilin cilde faydaları yeşil kilin cilde faydaları kil maskesi yapanlar toz kil maskesi nasıl yapılır yosun nasıl yapılır Birçoğunuz belki biliyorsunuzdur ama ben bilmeyenler için yada bilipte daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler için paylaşmak istiyorum konumu. Vereceğim bilgiler kille ilgili .Kilin cilde bir çok olumlu faydası var ve herhangi bir aktarcıda rahatlıkla...
  4. Suda doğum hakkında tüm bilgiler

Suda doğum hakkında tüm bilgiler

suda doğum bilgi Ülkemizdeki birçok kişi suda doğumu Nurgül Yeşilçay'ın suda doğumu tercih edip doğumu suda gerçekleştirmesiyle duydu ve o günden sonra bazı hamileler tarafındanda suda doğum tercih edilmeye başlandı peki bu suda doğum nedir nasıl uygulanır suda doğum daha mı kolay? Tüm sorularınızın cevapları için uzmanların hazırlamış olduğu bilgileri şimdi size aktaracam Su altında...
  5. Vajinismus hakkında tüm bilgiler

Vajinismus hakkında tüm bilgiler

KADINLARDA VAJİNİSMUSA YATKINLIK YAPAN NEDENLER Vajinismusdan (Cinsel İlişkiye Girememe) etkilenen kadınlar genellikle cinsel ilişkinin tehlikelerine inanan aileler ve kültürlerden gelmektedir. Ve özellikle evlilikden önce cinsellik değerlendirmesi olumsuz ve kötü gözle bakılır. Cinsellikle ilgili anlatılan olumsuz, kötü, tiksindirici öyküler ve deneyimler vajinusmusun gelişmesinde etkin rol...

Sayfayı Paylaş