gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

kıl oldum yaa:D

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

evet melişler diyarının güzleler güzlei melekleri.. kıl oldum dediğiniz şeyler nedir .. sizi sinir eden kıl olmanıza sebebiyet veren şeyler yazalım:D:D

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kıl oldum yaa:D
    ailem var sandım yokmuş kıl oldum ya

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    beni tanımadan yorum yapanlar varmış kıl oldum ya :)

kıl oldum yaa:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D Sabah jimnastiğimizi yapmak için "Çalıştır"' komutuna tıklamak yeterli olsa.. İşten güçten bunaldığımızda ESC'e basarak her şeyden bir süre kaçabilsek, biraz rahatladıktan sonra "Herhangi bir tuşa basarak" geri dönebilsek... (EKLE/KALDIR) menüsüne girerek görmek istediğimiz herkesi hayatımıza dahil etsek, sevmediğimiz insanları sonsuza kadar...
  2. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  3. SmiLeyLer ünLü oLdu ...:d

SmiLeyLer ünLü oLdu ...:d

:piha: Ajdara bittim ben yaa...... tıpatıp aynıLar... :laugh:
  4. Ne rezilim yaa :D

Ne rezilim yaa :D

Ne kadar salakça bi duruma düşmüştüm yaa gülmekten ölürdünüz görseydiniz hahaha Baya oluyo benim bi hocamın ayakkabı dükkanı var converse almaya gitmiştim. Gri alcaktım 2 tane model verdi bana hocam ben birini aldım giycem ama ayakkabıda bi gariplik var aldım sağ ayağıma giyorum :haha: ama bi değişik geldi bana acaba ters mi giydim diyorum içimden :D:D Sonra giydim ben bunu bi değişiklik var...

Sayfayı Paylaş